New school, New problem

Neew school, new problem - 11.díl

2. července 2014 v 0:05 | kate
Tááááákže, po dlouhééé době je tu nový díííííl!! :3

Nevím za jak dlouho sem přidám za další díl,taaaakžeeee...:3 Tak snad se vám to bude líbit!♥

Hezké čtení přeji!! :3


Více v Celém článku :)

New school, new problem - 11. díl

5. dubna 2014 v 22:49 | kate
Tak, po dlouhé době (zase!-.-) je tu opět nový díl NSNP! :)
nebudu to prodlužovat, půjdu spinkat, zítra možná jedu za sestrou!! :33 Takžee...
Koláž.. klik na ní! :)
Děkuju za pomoc -KriSty-!! :)

Více v Celém článku! :)

New school, new problem - 10. díl

25. února 2014 v 19:37 | kate
Taaaak... lidičci! xD
Omlouvám se za včerejšek, že jsem tu nebyla.. asi 3 hodiny jsem se piplala se slohem, který jsme nakonec ani nepotřebovali -.- Jako nezabili byste tu učitelku? :D
Jinak nový díl je tuu!! :3 Nebudu to prodlužovat... :)) Přeji příjemné čtení! :) Snad se bude líbit!! :3
Úvodní koláž - zvětšíte kliknutím na ní!! :)
Za pomoc děkuji -KriSty- (zakázala mi oslovení Kikinka!!! :'( proč jako? -.- :D)

Více v Celém článku! :)

New school, new problem - trailer! :3

23. února 2014 v 13:13 | kate
So...
Mám tu pro vás to "překvapení" týkající se NSNP!! :3
Nevím, jestli budete rádi, ale já to prostě chtěla zkusit! Chtěla jsem zkusit vytvořit k něčemu trailer, a protože NSNP je pro mě asi zatím můj nejúspěšnější příběh, tak jsem se rozhodla udělat trailer.. chci říct, těm co to čtou,.. není to příběh toho co jste četli, ale toho proč jste to četli (dobrá, to zní divně! xD) No.. nebudu to hrotit.. prostě.. je tu! :3

Je anglicky, protože to má takový větší "šmrnc" xDD Ne, dělám si legraci, ale prostě mám angličtinu ráda! :) Na druhou stranu doufám, že tomu budete rozumnět a hlavně.. že tam nemám chyby!! :D
Kdybych tam měla chyby, napište mi to prosím do komentářů a já to opravím... nejsem zrovna nejlepší angličtinář, takže úplné detaily opravdu neovládám perfektně! :/ Snad se moc neztrapním a moc jich tam nebude! :D Kdyžtak se moc omlouvám! :)

Taky chci podotknout, že je to můj první trailer a asi teprve celkově 3. video, takže to není nic moc, proto prosím omluvte mé nedokonalosti (a že jich je! :D)

Použitá píseň: Demi Lovato - Skyscraper

Snad se bude aspoň trochu líbit a napište mi prosím vaše názory, kritiku a co mám pro příště zlepšit :)
Moc děkuju!♥

PRO ČTENÁŘE NSNP - Vyberte šaty pro Laru!! :)

21. února 2014 v 21:55 | kate
Ahojky! :)
S -KriSty- jsme se tak nějak rozhodli dělat outfity k NSNP, to všichni víte, ale narazili jsme na problém zvaný... "Jaké šaty" :D No jako vážně.. víte jak je těžké nějaké vybrat.. proto to necháme na VÁS!! Čtenářích!! :D

Přečtěte si tento, popřípadě tento (zda jste ještě nečetli - nový díl!!!!) a dozvíte se vše o chystané párty!! :)

A teď vaše úloha... potřebuji po Vás, abyste prosím vybrali Laře ŠATY!!! Ano, šaty!! S -KriSty- jsme jich pár našli, ale nemůžeme se rozhodnout, takžeeee....


Které??

Děkuji za každý komentář s názorem!! :)

New school, new problem - 9. díl

21. února 2014 v 21:01 | kate
Lidičky....!!!! :)
Strašně se omloouvám, že na to tady kašlu, ale tenhle týden byl těžký.. ani nevím proč, ani ne jako škola, spíš tak nějak... nevím jak to říct, každopádně o víkendu se Vám to pokusím vynahradit a snad to tu zase vrátím do zajetých kolejí!! :)
Na začátek bych přidala nový díl NSNP, upravila pár článků a od zítřka přidávala tak 2 články denně, co vy na to? :) Doufám, že to dodržím -.- Jsem prostě strašná! :D Říkám to pořád, ale po dnešku to mám strach říct, kámoška mě bouchne za každý špatný slovo o mně, tak radši nic, kikinko! :* :D (tohoto si nevšímejte!! :DDD)
Nebudu to víc okecávat.. tady je nový díl a SLIBUJU, že příští bude (aspoň pro mě) strašně úžasnej!!! :3 Dobrá, zní to divně, když si chválím svůj příběh, ale myslím děj, ne zpracování, prostě ten následující díl miluju!! :3 (berte mě prosím s rezervou! :D)
Jinak ještě.. co se týče úvodní koláže - zvětšit kliknutím na ní!! :)
Za pomoc děkuju moc Kikince!! :** (-KriSty-) - tudíž, kdekoli jsem použila slovo "moje" a podobně - myslím NAŠE!!!! :3 Bez tebe bych to nedala!! ♥♥
Více v Celém článku :)

New school, new problem - 8. díl

4. ledna 2014 v 18:50 | kate
Ahojky! :3
Tak tu máme nový, již 8. díl NSNP! :) Snad se vám bude líbit! :)
Než ho ale začnete číst, tak bych vám chtěla moc poděkovat, za vaše komentáře! Jakékoli!! :) Samozřejmě hlavně za ty hezké, ale i za kritiku..:) Té jsem moc nedostala, takže děkuju!!
Taky jedna věc.. asi jste si už zvykli na ty příšerné koláže k dílům a já teď začala dělat nové, takže to všechno předělám, více v minulém článku :) Byla bych ráda, kdybyste se k tomu vyjádřili buď zde a nebo TAM :) Děkuju <3
Jinak co se týče ilustrační koláže - zvětšíte jí kliknutím na ní! :)
Ještě musím zmínit spoluautorku - za pomoc děkuju -KriSty- :)


Více v Celém článku :)

New school, new problem - 7. díl

15. prosince 2013 v 19:12 | kate
Tak.. dneska asi poslední článek, protože se ještě musím kouknout na děják!! :D zítra píšeme -.-
Takže NSNP-- už 7. díl! Lara má neděli!! :D :D
Dnešní díl je nejkratší ze všech, teda zatím, ale není dlouhý ani na jednu A4, takže kráááátké!! :D Snad vám to nevadí, ale díly rozděluji po dnech a tady nebylo víc co dodat! :)) Nebojte.. zachvilku to zase začne být zajímavější.. snad! :D Doufám... ten díl co teď píšu je docela zajímavý (podle mě) - 10. díl! :)
Takže skráceně... díl je divný! Nemusíte číst, ale já tu neděli chtěla popsat!! :DD
Jinak opět... co se týče ilustrační koláže, která bude u každého dílu jiná... zvětšíte jí kliknutím na ní! :)
Ještě musím zmínit spoluautorku... za pomoc děkuju -KriSty- :)

Více v Celém článku :)

New school, new problem - 6. díl

30. listopadu 2013 v 10:33 | kate
Dobré ráno! :)
Tak dneska budu pracovat na adventním kalendáři (otevírání okének), abych mohla přednastavovat.. navíc musím udělat ještě kalendář pro kamarádku s 1D (slíbila jsem jí to asi před týdnem), navíc musím pomoct mamce uklidit a udělat adventní věnec... a tak tu dneska asi moc nebudu.. :)
Přidám vám sem ale nový díl NSNP, kdyby měl někdo náladu číst :D
Dnešní díl bude docela nudný... no díl bez Nicka (ano, prozradím to)... :D Snad se vám bude líbit!
Jinak opět... co se týče ilustrační koláže, která bude u každého dílu jiná... zvětšíte ji kliknutím na ní! :)
Ještě musím zmínit spoluautorku... děkuju za pomoc samozřejmě -KriSty- :)

Více v Celém článku :)

New school, new problem - 5. díl - 2. část

17. listopadu 2013 v 11:10 | kate
Takže... jekož se mi tento díl nevešl do jednoho článku (nechápu :D), tak tady máte druhou část! :) Jestliže jste minulou ještě nečetli, tak jí najdete pod tímto článkem... odpoledne přidám odkaz :)
Více se rozepisovat nebudu... všechno najdete u minulé části :)

Více v Celém článku! :)

New school, new problem - 5. díl

17. listopadu 2013 v 11:00 | kate
Dobré ráno... teda, jestliže se 11 hodin dá považovat za ráno... tento článek je přednastavený, ale jak se znám, tak jsem buď ještě nevylezla a nebo ještě spím! :D Takže tato doba pro mě je ráno :)
Teď k příběhu... tento díl je dloooooouhý!! Asi nejdelší, ale nevím, nechce se mi to počítat :D Každopádně věřím, že se tu najde nějaký zlatý člověk, co si to přečte... všem vám moc děkuju, že to vůbec čtete a ty komentáře O.o Děkuju moc a moc!!!
Dnešní díl bude docela zajímavý (podle mého názoru)... myslím, že se tu "vyřeší" hodně věcí ohledně Jace a podle mě si ho oblíbíte.. pro mě je to nyní jedna z oblíbených postav (ano, i já mám oblíbené postavy :D) a chtěla bych mít takovýho bratra :)
Na druhou stranu nevím, jestli pro vás Nick neztratí nějaké "body oblíbenosti"... uvidíme! Prostě čtěte a samozřejmě se se mnou v komentářích podělte o své názory!!! Jsem za každý koment vděčná, protože jsem ráda, že můžu vidět ten příběh i z úhlu pohledu čtenáře! :D
A ještě poslední věc.... nějako mi to sem nešlo přidat celý, asi toho bylo už moc (ale povolených 40 000 znaků to určitě nemělo, tak nechápu :D -_-) tak to přidám na dvakrát... další část tu čekejte tak za deset minut :)
Jinak opět.. co se týče ilustrační koláže, která bude u každého dílu jiná... zvětšíte jí kliknutím na ní! :)
Ještě musím zmínit spoluautorku... děkuju za pomoc samozřejmě -KriSty- :)

Více v Celém článku :)

New school, new problem - 4. díl

11. listopadu 2013 v 20:40 | kate
Ahojky! :) Tak dneska přidám jenom nový díl NSNP... vím, že jsem říkala, že přidám "Kluka", ale nějako ho ještě nemám dopsanýho... omlouvám se, snad vám bude stačit NSNP :)
Jinak opět vám MOC děkuju za ty komentáře a to i za -KriSty-... moc si toho vážíme a dokonce se tu a tam o těch komentářích normálně v reále bavíme... věřte mi! :D Například dneska při cestě ze školy :D
Díl je opět trochu delší...no.. :D
Jinak opět.. co se týče ilustrační koláže, která bude u každého dílu jiná... zvětšíte jí kliknutím na ní! :)
Ještě musím zmínit spoluautorku... děkuju za pomoc samozřejmě -KriSty- :)


Více v Celém článku :)

New school, new problem - 3. díl

1. listopadu 2013 v 22:08 | kate
Takže asi bych vám nejprve měla a to velmi ráda... PODĚKOVAT za vaše úžasné komentáře a celkově... že to čtete!!! A to i za -KriSty-!!!! Opravdu si toho moc OBĚ vážíme!!! :3 Jste zlatíčka!!
Další věc... jelikož jsem pořád psala, že je to inspirované Ezriou - pro mě ano, ale -KriSty- řekla, že ne, tak prej NE! :D (ne.. pro mě je to pořád tím inspirované, ale není to stejný - však uvidíte! :D)
Opět je díl trochu delší no.. :D Ve wordu mi to dá až 2,5 A4... no, až se vás budou ve škole ptát co jste přečetli, tak řekněte NSNP :D to má pro mě (ve wordu) zatím asi 8 dílů a má to necelých 22 stránek :D Tak proč ne?
Ještě... náměstí v tomto díle... nevěděla jsem jak ho nazvat... nic tam nesedělo :( takže i když se asi těžko představuje náměstí v NY, tak si pod tím prostě představte nějakou tu... já nevím :D však vy víte! :)
Jinak opět.. co se týče ilustrační koláže, která bude u každého dílu jiná... zvětšíte jí kliknutím na ní! :)
Ještě musím zmínit spoluautorku... děkuju za pomoc samozřejmě -KriSty- :)


Více v Celém článku :)

New school, new problem - 2. díl

28. října 2013 v 19:06 | kate
Takže... mám tu pro vás další díl! :) Protože si musím opsat sešity do školy ještě o prázkách a je toho fakt hodně, tak jdu opisovat, ať to mám co nejdříve :) Tak jsem se rozhodla, že jestli zítra příjdu na PC třeba až večer, tak abyste měli co číst! :D
Ještě bych vám chtěla moc poděkovat za krásné komentáře u minulých dílů! :) Jste úžasní!! :3
Dnešní díl je opět dlouhý! Ale snad to nevadí! Konečně už se tam stane něco zajímavějšího! :D Tak snad se bude díl líbit! :)
Jinak opět.. co se týče ilustrační koláže, která bude u každého dílu jiná... zvětšíte jí kliknutím na ní! :)
Ještě musím zmínit spoluautorku... děkuju za pomoc samozřejmě -KriSty- :)

Více v Celém článku :)

New school, new problem - 1. díl

24. října 2013 v 18:56 | kate
Tak.. konečně jsem udělala obrázek přímo k tomuto dílu! :) Ano... vždycky ke každému dílu přidám takový ilustrační obrázek, který se bude skládat ze 4 obrázků, který ten díl budou jakoby symbolizovat! :)
Takže jdeme na to! :) Díl je dlouhý, ale varovala jsem vás! :D Abych byla upřímná... kromě úvodu je to zatím ten nejkratší díl (z těch co mám hotový :D)! :) Takže jestliže se vám tohle zdá dlouhý, tak asi ani nečtěte :D
Jo a co se ještě týče toho příběhu... zapomněla jsem říct, že nevím, jestli děj a celkově zpracování vám bude vyhovovat. Kdyžtak napište, ale upřímně myslím, že je to zpracovaný líp jak Kluk z knížky, ale kdyžtak napište, kdyby jste to nepochopili a tak :)
Jinak ještě.. co se týče ilustrační koláže, která bude u každého dílu jiná... zvětšíte jí kliknutím na ní! :)
Ještě musím zmínit spoluautorku... děkuju za pomoc samozřejmě -KriSty- :)

Více v Celém článku :)

New school, new problem - Úvod

23. října 2013 v 14:45 | kate
Ahojky! :3
S -KriSty- jsme se dohodli, že příběh začnu přidávat už teď... máme hotových už 5 dílů a píšu 6., takže by to mělo být v pohodě :) Takže... zatím je to jenom úvod, takže je ještě docela krátký :) Úvody bývají vždy takové... nudné, takže je to o ničem no :D Snad vás to neodradí :)
Úvod je pro tentokrát dělám rovnou příběhem (ne.. Ahoj! jsem...., ale jedu, vedle mě sedí....), takže si myslím, že by to mohlo být o trochu záživnější :)
Takže... přeji příjemné počtení a snad se vám bude příběh zamlouvat! :)
Co se týče dalšího dílu... záleží jaké budou ohlasy a podle toho se rozhodnu, kdy přidám další díl :)
Jo a ještě... napište mi jak se vám líbí úvodka! Je dělaná docela narychlo! :D

Více v celém článku :)
 
 

Reklama