Kluk z knížky

Kluk z knížky - 7. díl

20. října 2013 v 15:40 | kate
Takže... po dlouhé době tady mám další díl! Uvažuju že začnu psát ještě jeden, aby jich tu bylo víc, ale nevím o čem... proto návrhy, pokud vás něco napadá, pište do komentářů! :D Děkuju... no nebudu vás dlouho napínat... dnešní díl je krátký a divný, ale musela jsem ho přidat... kámoška mě s tím stále prudí :D Takže tak... xD Snad se bude líbit! Příští díl by snad mohl být dřív, už ho mám trochu naplánovanej, tak jen se k němu dostat! :D
Jinak ještě... plánuji udělat novou úvodní fotku, tahle se mi nelíbí, ale nevím kdy bude :D Máte nějaké návrhy, jak by mohla vypadat?

Kluk z knížky - 6.díl

7. září 2013 v 18:26 | kate
Tak... sice po dlouhé době, ale zase ne tak strašně je tu další díl!! Přeji příjemné počteníčko a snad se bude líbit! :)

Kluk z knížky - 5. díl

26. srpna 2013 v 11:30 | kate
Tak po dlouhé době vám přináším další (již 5.) díl Kluka z knížky :) Jak už jsem několikrát psala, chci se tomu (a grafice) věnovat teď víc, takže byste se mohli dalšího dílu dočkat možná už zachvilku, jelikož už ho mám z půlky napsaný (psala jsem oba v noci :D) ... Snad se vám díl bude líbit :) Není zrovna dlouhý, ale ani krátký... takový střední, to snad může být :D Tak si ho užijte a můžu vám slíbit, že už za pár dílu se dostanem k tomu, proč se tento příběh jmenuje Kluk z knížky :)....Jinak to co je kurzívou na začátku je kousek z minula :)

Kluk z knížky - 4. díl

2. července 2013 v 13:44 | kate
Tak si dávám chvilku pauzu od uklidu a jdu dopsat ten díl :) Už teĎ je docela dlouhej, tak snad to dopadne nějak, že to vás to neodradí svou délkou :) Ale já psala a psala a nedošlo mi, že už je toho tolik :D No... snad se vám to bude chtít to číst :)

Kluk z knížky - 3. díl

4. února 2013 v 17:18 | kate
Konečně jsem dopsala tenhle díl.. pořád ještě nejsme u základního tématu, ale nebojte, už v příštím díle (který bude delší než tento, tak se na to připravte :D) se dozvíte, proč se tento příběh vlastně jmenuje "Kluk z knížky" i když vlastně ne úplně :D

Kluk z knížky - 2. díl

2. února 2013 v 11:08 | kate
Je tu další díl! Snad se bude líbit! :)

Kluk z knížky - 1. díl

13. ledna 2013 v 19:19 | kate
Tak jdu na ten příběh.... no bude asi kratký, protože nemám moc času :(

Kluk z knížky - Seznámení (Úvod)

7. ledna 2013 v 11:00 | kate
Ahojky, tak mám tu pro vás úvodní díl k novému příběhu s názvem "Kluk z knížky". Snad se vám bude líbit a budete ho číst :)

Více v celém článku
 
 

Reklama