Affs

KONTROLA AFFS + NÁBĚR AFFS!!!!!

6. července 2014 v 13:30 | kate
Takže.. je to tu! :/ Vím, že je to moje vina.. moc jsem tu teď nebyla, ale myslím, že jsem to teď aspoň trochu zlepšila a slibuju, že dokud to půjde, tak to tu bude stále stejný.. takže jsem vás tak nějak seznámila s moji "novou aktivitou".. :) A můžete se sami rozhodnout, zda s někým takovým chcete být spřáteleni!! :)
Rozhodla jsem se, že pokud se vás zapíše fakt málo, vezmu někoho novýho.. :) Nebude vás ale moc, a protože teď nemůžu odhadnout, kolik by se vás tak zapsalo, tak jenom upozorňuji, že nemusím vzít všechny!! :)
Taky jsem se rozhodla pro nová pravidla, ale nebudu vás odrazovat sálo dlouhými slohovkami..
- Alespoň 2x týdně oběhnete (napíšete komentář k článku!) - tak budu obíhat i já, občas trošku častěji možná, ale pokud vám nevyhovuje 2x týdně, tak se prosím nezapisujte ani! víckrát to třeba nebudu prostě stíhat! :/
- Neurážejte mě, můj blog a ni mé návštěvníky
- Na všem se dá domluvit slušně! Na to prosím pamatujte!! :)
Pokud vás neodradilo nic d teď, tak už to asi přežijete až do konce.. takže stačí vyplnit.. :D
1) Přezdívka + Blog
2) Nějaký dodatek? :)

NOVÁ AFFS VYPLŇTE TO STEJNÝ! :)

Vyhodnocení.. :)

9. března 2014 v 12:20 | kate
Ahojky :)
Zase jsem to včera nestihla přidat, ale musela jsem číst (sama jsem si udělila limit stránek na den,abych to stihla.. dnes mi jich zbývá ještě 40!!! -.- :D) a večer, když jsem to měla, tak přišla mamka se zprávou "Jdeme do kina! Dělej!", já sice věděla, že tam máme jít, ale myslela jsem, že až příští sobotu.. na otázku "To si mi to nemohla říct dřív?" jenom řekla "Já to včera říkala asi 10x", ale fakt, že jsem pátek odpoledne prospala jí asi ušel! :D
No... to byli kecy o včerejšku, takže se omlouvám, přišli jsme v 10 a to se mi už nechtěl zapínat pc a na tabletu kontrolu nevyhodnotím (trvalo by to stráááášně dlouho).. :)

Tak už to nebudu víc okecávat... seřazeni jste podle toho, jak jste se zapisovali, v menu budete stále podle abecedy!! :) skupiny se nemění :)

Zapsali se, nechávám:

Nezapsali se, mažu:
(bohužel, je mi líto, ale nejsi aktviní a nezapsala jsi se.. :/ až se vrátíš napiš a já tě vezmu zpět, pokud budeš chtít!)
(mohli jste kontrolu jenom přehlídnout, proto, jestli chcete i dál být Affs, napište prosím do komentářů!)
(u tebe platí to stejné, pokud se jedná o omyl, napiš do komentů a já tě vezmu zpět! :))
(bohužel, je mi líto, ale nejsi aktviní a nezapsala jsi se.. :/ až se vrátíš napiš a já tě vezmu zpět, pokud budeš chtít!)

Jsem ráda, že se vás zapsalo tolik, děkuju!! ♥♥ Slibuju, že teď už se budu opravdu snažit obíhat! :)

Večer vám napíšu,teď mizím... pááá! ♥

Kontrola Affs :)

22. února 2014 v 19:17 | kate
Ano, ano... byla tu nedávno.. :/
Jenže po tom mém pozastavení a neaktivitě... musím jí dát, abych si ujistila, že nikomu extra nevadila a nic se nezměnilo! Tentokrát Vám ale dám vědět!! Tudíž to není o tom, jestli sem chodíte, ale jestli stále chcete být Affs a abych Vám tak nějak ukázala, že jsem zpět! (kdo si toho ještě nevšiml! :D)

Pokud chcete být dále Affs, napište do komentářů prosím:
1) Přezdívka
2) Blog
3) Pokud chceš něco dodat - máš prostor! :)

!!pokud chcete něco jiného na ikonku, napište si to!!

Pokud už nechcete být Affs, tak stačí napsat něco ve stylu "Nechci už být Affs"... nebudu se zlobit, chápu, že se mohlo něco změnit... :) Bude mi to líto, ale pochopím to! :) Pokud přidáte důvod, budu za něj jedině ráda! :)

Doufám, že Vás zůstane co nejvíc!! :)

Kontrola bude trvat cca 10 dní - tudíž do 4. 3. :) Kdo se nezapíše, mažu si ho, ale pokud to bude jenom nějaký nedorozumění (nevšiml si toho,..) tak si ho samozřejmě vrátím! :)

Wanna be Affiliates??

6. října 2013 v 17:20 | kate
Takže... jelikož poměrně nedávno zde byla kontrola Affs a vyhodnocení a já taky přišla o mnoho Affs, tak mám zase docela pohodičku... ovšem, nechci tim říct, že chci fůru nových AFFS! Prostě já vím jaký to je mít blog s kterým byste chtěi spřátelit a čekáte na náběr a čekáte, ale... tento náběr bude VÝBĚROVÝ!!! Tudíž... zapsat se může kdokoli, ale nebudu brát všechny! Budu brát blogy, které mě něčím zaujmou! :)

PRAVIDLA:
1. Obíhat budete podle vaší skupiny stejně jako vás... berte ohled na to, že pokud máte v pravidlech obíhání 3x týdně a zapíšete se do Normal, tak vás budu obíhat pouze 1x týdně! (viz TADY)
2. Berte ohled na to, že prostě někdy nestíhám a nedělejte 3. světovou z toho, že vás oběhnu jednou míňkrát... já na to beru ohled, tak prosím i vy! Samozřejmě nemusíte, pokud se to bude opakovat furt..
3. Nebudete urážet tento blog, mě ani návštěvníky tohoto blogu a v zápisu necháte u 3. otázky volno (jako že jste to četli)!!
4. Pokud chcete na mém blogu něco změnit napište mi to, ale prosím... SLUŠNĚ!
5. Pokud budete chtít změnit skupinu, tak si můžete kdykoli napsat, ale prosím i nějaký důvod... :)
6. Jestliže vás vezmu dám vám do 10 dnů vědět!! Můžete si pár "bodíků" nahromadit tím, že budete mé články komentovat i v tomto období! :)
Tak a teď k zápisu:
1. Přezdívka
2. Blog (žádný viz. Web!)
3. Četli jste a souhlasíte s pravidly? (poznám to!)
4. Proč chcete spřátelit (nepište - máš hezký blog... jestli se vám můj blog líbí, tak napište proč!)
5. Do jaké chceš skupiny? (viz TADY)
6. Co na ikonku?

Oficiální seznam Affiliates! (od 23.9.2013)

29. září 2013 v 14:58 | kate
Anett
Ronnie
Gleek
Carly
Cece
Al*
Bella**
L. & K.
marie2624
Zuzi :)
Zzz
Michaela
*Ashley*
Boo
dejchi.
TeR
Anett
dreamer.
Lenka
Kika
AminQa

Ikonky pro Sister siter <3 <3

23. září 2013 v 18:33 | kate
Tak... jelikož už jsem dodělala ikonky pro první skupinu Affs - Sister sites, tak vá je sem dám již dnes! Elite je čekejte tak pozítří a Normal do konce týdne! Favourite mít ikonky nebudou! :)
Jak už jsem psala ikonky budou tématické... jelikož tu brzo budeme mít podzim, tak jsou ve tvaru lístku... v zimě to bude vločka nebo sněhuláček nebo něco, na jaře kytička,.... :) teda jestli mě to do té doby neomrzí a nezačnu dělat něco jiného :DD


Sna poprvý co dělám ikonky já a nemáte tam přezdívku! :D Ale tak koho je která snad poznáte! :D Kdyžtak si zkontrolujte odkaz! Děkuju! <3

Vyhodnocení kontroly Affs :)

23. září 2013 v 17:29 | kate
Ahojky! :)

Tak koukám, že už tu máte ikonky a teď jdeme na vyhodnocení kontroly Affs... i přes to všechno jsem si vás nechala celkem dost, ale stavy se přece jenom snížily :D Bohužel se musím nějakých svých Affs vzdát nebylo to lehký, ale postupovala jsem podle určitých věcí, které jsem postupně u všech bodovala a potom podle bodů jsem se rozhodovala :) Je i přesto možný, že bych si nechala někoho s 40 body a smazala někoho kdo má bodů 50? ANO! Možné to je... body byly spíše orientační a to pouze pro mě!! Zde je uvádět nebudu, myslím že to není potřeba. Jediné co asi uvedu bude to, co jsem bodovala a hodnotila a to z prostého důvodu... může vám to pomoct při přemýšelní, proč jsem si (ne)nechala zrovna vás! :) Co jsem teda bodovala? Zde máte jednouchá kritéria!:

1) Zda jste se zapsali do kontroly a jak kvalitně jste odpovídali na otázky (promiňte, ale pokud jste odpovídali typem ANO, NE, SISTER, NEVÍM, V POHO,... atd tak to mi nestačí.. vyrovala jsem vás, že odpovědi budou často i rozhodující) :)

2) Vaše aktivita... ano, nechápu proč bych měla mít v AFFS někoho, kdo přidá jeden článek za 14 dní... ano, samozřejmě se dá pochopit že nestíháte, ale když už někdo nenapsal na blog článek asi 3 týdny bez toho aby dal JAKOLI vědět, tak je jasné, že dostal bodů minimum :(

3) Obíhání pro mě není to hlavní, ale i to jsem bodovala! Určitě jsem už minimálně jednou psala, že si všímám jak kdo obíhá... neřeším zda mě oběhnete 2x na místo 3x do týdne!! Jde o to, abych jednou za čas někde tu vaši přezdívku viděla! Nejde mi o to, abyste komentovali každý článek ani abyste obíhali každý den, ale přece jenom, pokud komentář od vás vidím jednou za měsíc, tak mě to docela mrzí... například když já vás obíhám pravidelně a vy mě ne! Ale neberte to prosím tak, že bych lpěla na obíhání, to ne, ale chtěla bych abyste alespoň jednou za týden otevřeli můj blog a napsali SMYSLUPLNÝ komentář! Ano... beru ohled i na to, jakým stylem obíháte a jak smysluplné jsou vaše komentáře!

4) Oblíbenost... nemyslím tím samozřejmě jak jste oblíbení, jakou máte návštěvnost apod. :) Upřímně?? Někdy blogy, kteří mají návštěvnost 100 za týden jsou lepší jak ty, kteří mají návštěvnost 1000 za týden! O to mi nejde... jde mi o to, jak mám ráda váš blog :) Samozřejmě mám ráda moc a moc všechna má Affs, ale přece jenom... nemůžu srovnávat třeba Anett nebo Ronnie s někým, kdo je v Normal Affs... Anett a Ronnie jsou ty 2 nejúžasnější AFFSKA, která mám! Nezlobte se ostatní, ale i přesto, že mám skupinu Affs kterou bych měla mít stejně ráda, tak je to rozdílný! Ano... ukamenujte mě, jen taková prosba... nejprve se zamyslete nad tím, zda to nemáte podobně! :)

Tak... to by byla kritéria... teď se dostáváme do části kde se dozvíte, zda AFFS stále jste či ne! Více v Celém článku :)

Výběrová kontrola Affs!

14. září 2013 v 11:03 | kate
Dobré "ráno"!

Tak je to tu... jak jsem už včera psala, musím udělat VÝBĚROVOU kontrolu Affs!! :( Popravdě mě to opravdu moc mrzí, ale já vás opravdu nestíhám! :( A vím, že pokud si vás nenechám, tak je to pro vás blbé, ale na druhou stranu.. pokud si vás nechám, tak vás budu obíhat častěji, protože už vás nebude tolik! :) Já to beru jako věc na pár měsíců... až si na školu zvyknu a naučím se zase lépe uspořádat čas (vždyť přece minulý rok jsem to stíhala a to jsem toho neměla až o tolik míň), tak vás zase vezmu zpátky, ale teď bych stejně neobíhala a myslím, že je to škoda!!

POKUD CHCETE ZŮSTAT AFFILIATES VYPLŇTE DO KOMENTÁŘŮ TENTO DOTAZNÍK:
1) Přezdívka
2) Blog
3) Proč chceš být i nadále Affs? (vím že je to asi otravná otázka, ale pomůže mi tak trochu při rozhodování a prosím nepište hezký blog! Napište třeba v čem je hezký!)
4) Jak hodně by ti vadilo, kdybych tě dala do nižší skupiny a obíhala míň (třeba i jen jednou týdně - budu se ale snažit zařadit i podle vašich pravidel apod. Ale i tak... Jak by vám to vadilo?)
5) Jsi spokojen/a s mým současným obíháním?
6) Do které skupiny chceš? (budu rozhodovat já, ale chci znát váš názor! Sem napište do jaké byste chtěli nehledě na to, jaké máte pravidla, kde jste apod. Prostě podle toho jak máte tento blog rádi a jak moc rádi obíháte)
7) S jakou skupinou by ses nejníže spokojil/a? (Sem napiš tu nejnižší skupinu kam chceš - takže pokud máš pravidla obíhat jednou týdně napiš Normal i když bys chtěl do Sister (to napiš o otázku víš) pokud musím obíhat 2-4x týdně tak napiš Elite a 5x a více - napiš Sister!)
8) Koho nebo co chceš na ikonku?

Ano... vím že 8 otázek je hodně, ale opravdu to potřebuju od vás vědět!
-------------------------------------------------
Je možné, že si nechám i někoho kdo se nezapíše.. protože mám v Affskách lidi, které když to přeženu "Miluju" a nechci se jich vzdát... nechci se sice vzdát nikoho, ale ty určité lidi opravdu zbožňuju a jejich blog naprosto miluju a kdybych je dala pryč tak bych to asi obrečela! :( Ale pokud oni nechtějí být mými Affs pochopím to! Proto pokud NECHCETE ZŮSTAT AFFS NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ TOTO:
"Nechci být tvým Affs!"

To by mělo být vše... Kontrola Affs potrvá do příštího víkendu (neděle 22.9.)... poslední šanci budete mít v pondělí ráno... odpoledne v pondělí to vyhodnotím!! :)

EDIT 15:40: Teď jsem si uvědomila, že v pondělí tu asi budu až večer (s kámoškou máme PLL pondělí :DD) takže máte čas do ÚTERÝ!!

EDIT 15:45: KOMNTÁŘE NATÝKAJÍCÍ SE ČLÁNKU PROSÍM PIŠTE DO NEJNOVĚJŠÍHO ČLÁNKU (popřípadě do článku před tímto)!

Ikonky pro Normal <3

23. srpna 2013 v 16:11 | kate
Ahojky <3 Tak už mám ikonky i pro Normal... už jen pár drobností a skončí rekonstrukce, protože většinu věcí už mám! takže tak od zítřka, nejpozději od neděle, čekejte zase větší aktivnost a normální články! <3 A teď k těm ikonkám... jak jsem říkala u minulých... nelíbí se mi :( Nevím proč... u Sister jsem byla nadšená, líbili se mi, ale jakmile jsem vyrobila i Elite a Normal, tak se mi to nelíbí :D

Jak se vám líbí??
PS: všimli jste si, že Elite už mám plný! Nemůžu uvěřit, že už mám tolik Affsek... snad to budu zvládat! Miluju vás všechny <3 Hlavně Sister a to protože na váš blog chodím furt a už jsem si ho (a vás!!) tak moc oblíbila! Ale i ostatní mám ráda! Děkuju <3
PPS: vždycky svou ikonku najdete v menu, takže pokud jste nový... tak ji tam najdete a taky ji dám do článku, kde jsem vám je ukazovala, ale v menu ji najdete určitě!
Jinak brzo tu bude nový design!! Něco na téma škola, ale ještě nevím jak to udělat :D

Ikonky pro Elite <3

20. srpna 2013 v 8:39 | kate
Ahojky
Mám tu ikonky už i pro Elite Affiliates

PS: nevím, jestli tu dneska budu protože má přijít kamarádka.. nevím :) Kdyžtak se nedivte

Ikonky pro sister sites <3

11. srpna 2013 v 16:39 | kate
Ahojky

Tak jsem konečně udělala ikonky pro affs, ale ne pro všechnny...zatím jen pro Sister sites :) Už jsem je dala do menu, ale ještě o tom napíši článek, abych se zeptala na váš názor a taky abych vás poprosila o zkotrolování odkazů! Zkontrolujte si prosím, jestli vaše ikonka směřuje na váš blog... sice to jdu zkontrolovat teď při obíhání, ale i tak... budu ráda, když si budu jistá tak, že mi to řeknete... děkuju

Dám vám je i sem :) Kdyby náhodou si tento článek někdo prohlížel za x let :D
Jinak Elite a Normal si budou muset počkat... Elite možná jen do večera, nebo do zítřka, ale Normal asi až po dovolené!

Wanna be my Affiliates?

10. srpna 2013 v 15:04 | kate
Líbí se vám můj blog? Chcete spřátelit? Neváhejte a přihlašte se! Ale nejprve přečíst pravidla!! :DD

PRAVIDLA:
1. Obíhat budete podle vaší skupiny stejně jako vás... berte ohled na to, že pokud máte v pravidlech obíhání 3x týdně a zapíšete se do C, tak vás budu obíhat pouze 1x týdně! (viz TADY)
2. Berte ohled na to, že prostě někdy nestíhám a nedělejte 3. světovou z toho, že vás oběhnu jednou míňkrát... já na to beru ohled, tak prosím i vy! Samozřejmě nemusíte, pokud se to bude opakovat furt..
3. Nebudete urážet tento blog, mě ani návštěvníky tohoto blogu a v zápisu necháte u 3. otázky volno (jako že jste to četli)!!
4. Pokud chcete na mém blogu něco změnit napište mi to, ale prosím... SLUŠNĚ!
5. Pokud budete chtít změnit skupinu, tak si můžete kdykoli napsat, ale prosím i nějaký důvod... :)

Tak a teď k zápisu:
1. Přezdívka
2. Blog (žádný viz. Web!)
3. Četli jste a souhlasíte s pravidly?
4. Proč chcete spřátelit (nepište - máš hezký blog... jestli se vám můj blog líbí, tak napište proč!)
5. Do jaké chceš skupiny? (viz TADY)
6. Co na ikonku?

Pokud vás vezmu, tak vám dám vědět do 1 týdne, ale někdy se stane, že nestíhám, tak to berte s rezervou :)

Oficiální seznam Affiliates!

10. srpna 2013 v 14:53 | kate
Sister sites (max. 10)
Stav: 7/10

Elite Affiliates (max. 15)
Stav: 14/15

(Normal) Affiliates (max. 20)
Stav: 7/20

Other (max. neomezeno)
vikiska
Stav: 3/neomezeno

Informace a pravidla jednotlivých skupin naleznete ZDE!

Oficiální skupiny Affs + pravidla!

10. srpna 2013 v 14:51 | kate
1. Sister sites
- dříve skupina A
- vy mě a já vás budu obíhat cca 5x týdně

2. Elite Affiliates
- dříve skupina B
- vy mě a já vás budu obíhat cca 3-4x do týdne

3. (Normal) Affiliates
- dříve skupina C
- vy mě a já vás budu obíhat alespoň 1x do týdne

4. Other Affiliates
-NOVINKA! Tuto skupinu jsem vymyslela dnes a to pro ty, co nestíhají obíhat, ale i přesto mají rádi můj blog a byli by rádi spřátelení! <3
- stačí když oběhnete třeba 1x za měsíc i méně... je to na vás, ale nezapomeňte že jak budete obíhat vy mě, tak já vás :)
- nemusíte se zapisovat do kontrol!
- abyste se do této kupiny dostali, tak nemusíte moc obíhat, ale musíte mít blog aktivní! Kdo nemá blog aktivní déle jak 2 týdny a nemá napsané proč, tak nemůže být Affs ani tady :(
- musíte mě mít ale v Affs - je mi jednno jestli v normálních nebo kde, ale někde JO! - kontroluju!

--------------------

Poznámka: Samozřejmě můžete obíhat i víckrát a pokud máte můj blog opravdu rádi a rádi obíháte, tak nebojte... všimnu si toho! A pokud to nebude jen jednou, tak si vás ráda posunu výš, když opravdu uvidím zájem :) Pokud naopak budete obíhat míň a to pravidelně, tak si vás dám níž, ale věřte, že pokud to bude jednou dvakrát za měsíc, tak je to v pohodě... chápu že nestíháte a podobně :) Sama jsem to párkrát zažila

Vyhodnocení kontroly Affs :)

10. srpna 2013 v 14:49 | kate
Tak konečně... :) Je tu to vyhodnocení!
Tak, ale nejprve bych vám chtěla říct něco o skupinách... :) A taky pravidla jednotlivých skupin... je to velmi jednoduché, takže PŘEČÍST!

1. Sister sites
- dříve skupina A
- vy mě a já vás budu obíhat cca 5x týdně

2. Elite Affiliates
- dříve skupina B
- vy mě a já vás budu obíhat cca 3-4x do týdne

3. (Normal) Affiliates
- dříve skupina C
- vy mě a já vás budu obíhat alespoň 1x do týdne

4. Other Affiliates
-NOVINKA! Tuto skupinu jsem vymyslela dnes a to pro ty, co nestíhají obíhat, ale i přesto mají rádi můj blog a byli by rádi spřátelení! <3
- stačí když oběhnete třeba 1x za měsíc i méně... je to na vás, ale nezapomeňte že jak budete obíhat vy mě, tak já vás :)
- nemusíte se zapisovat do kontrol!
- abyste se do této kupiny dostali, tak nemusíte moc obíhat, ale musíte mít blog aktivní! Kdo nemá blog aktivní déle jak 2 týdny a nemá napsané proč, tak nemůže být Affs ani tady :(
- musíte mě mít ale v Affs - je mi jednno jestli v normálních nebo kde, ale někde JO! - kontroluju!

Poznámka: Samozřejmě můžete obíhat i víckrát a pokud máte můj blog opravdu rádi a rádi obíháte, tak nebojte... všimnu si toho! A pokud to nebude jen jednou, tak si vás ráda posunu výš, když opravdu uvidím zájem :) Pokud naopak budete obíhat míň a to pravidelně, tak si vás dám níž, ale věřte, že pokud to bude jednou dvakrát za měsíc, tak je to v pohodě... chápu že nestíháte a podobně :) Sama jsem to párkrát zažila

Tak a teď už na to, kdo je kde :)

Sister sites (max. 10)
Stav: 6/10

Elite Affiliates (max. 15)
Stav: 13/15

(Normal) Affiliates (max. 20)
Stav: 7/20

Other (max. neomezeno)
vikiska
Stav: 2/neomezeno

Uf... ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem to konečně dodělala :D Trvalo mi to (jen vypsat a roztřídit Affs) hodinu.. proto to píši už od včerejška :D

Omlouvám se všem, kteří nejsou ve skupince ve které chtěli být, ale mnoho z vás chtělo do Sister, ale to bych opravdu nestíhala a tak jsem vás obešla, koukla co máte v pravidlech, přemýšlela kdo kam půjde... no fakt je to docela dřina :D Neberte si to osobně pokud jste níž, ale prostě to tak musí být :( Pokud jste napsali skupinu C, tak jsem vás tam nechala i přesto pokud máte v pravidlech jiné obíhání, ale pokud jste se zapsali třeba do A a máte obíhání 2x do týdne, tak jsem vás dala do B a ne do C, abych obíhala správně, nebojte :)

Pokud někdo se svou skupinou opravdu nesouhlasí, tak to napište do komentářů a něco s tím provedem... v každé skupinně mám ještě místo, ale teď zpětně nnevím kdo tam všechno chtěl a už bych to takto nechala, pokud se vám to ale opravdu nelíbí, tak napište a vyřešíme to :)

Ten kdo měl hiatus, tak jsem ho dala sama do nějaké skupiny! Až se vrátí tak má nárok požádat o změnu! <3

Pokud tam nejste: Nenašli jste se a jste si na 100% jistí, že jste se zapisovali... tak napište do komentářů :) Pokud jste se ale nezapisovali a nebo jste déle jak 2 týdny (bez ohlášení) neaktivní, tak je mi líto... až budete opět aktivní, tak se zapište.. mě pokud mám čas, tak mě obíhání moc baví, ale co mám komentovat, když nepřidáte ani jeden článek? Pokud jste mi teprve nedávno psali o spřátelení a já si toho evšimla, tak napište do komentářů a já si vás na 90% přidám! <3

Seznam a náběr udělám nový! Všechny odkazy v menu změním a podobně je to kvůli změně skupin a taky že v náběru nemám ani ty základní pravidla a podobně... prostě tak :D

Poslední věc.. ikonky... Udělám nějaké teď ale spíš až se vrátíme z dovolené :) Takže tak do 25.8. tady budou... nebojte :) Prosím o strpení! <3 Děkuji <3-

Letní kontrola Affs :)

24. července 2013 v 22:49 | kate
Ahojky... ano je to tu... další kontola Affs... omlouvám se, ale je to nutný.. naposled tu byla kontola v květnu a mezitím se mnoho z vás nějakým způsobem změnilo... :( Navíc ráda bych v tom měla pořádek, protože mám mnoho nových Affs a už se v tom nevyznám!! :(

Samozřejmě chápu, že jsou prázdniny a tak nemáte na blog moc času a tak ani nechci, abyste se zapsali během pár dní... dám vám na to 2 týdny, to by podle mě mělo stačit :) Vyhodnotím to nějak 8. a od 9. nebo 10. tu nebudu, tak to stihnu jen tak tak :)

Takže.... chcete-li být i nadále mým Affs, tak napište do komentářů toto:

1) Přezdívka, Blog
2) Co chceš na ikonku (pokud už ikonku máš, tak mi napiš zda jí chceš v něčem změnit - obrázek,... Styl změním až dýl, ten chci mít u všech stejný a tak to zabere dýl, jde mi spíš o obrázek, přezdívku,...)?
3) Souhlasíš se svou skupinou, nebo chceš jinam?? (pokud jsi nový zapiš se kam chceš, ale uvědom si, že pokud máš v pravidlech obíhání 3x do týdne a zapíšete se do C, tak je moje povinost obíhat vás pouze 1x :) )


Pokud máte hiatus/pozastavení jste automaticky omluveni :)

Pokud aktivně obíháte akorát si kontroly Affs nevšimnete, tak si vás nechám... takže POKUD NECHCETE BÝT AFFS a chcete to zamaskovat tím, že se nezapíšete, NEDĚLEJTE TO!!! NAPIŠTE MI NA ROVINU ŽE AFFS BÝT NECHCETE!!

Doufám, že vás moc neztratím!!

KONTROLA TRVÁ DO 7.8.2013 (pokud to nestihnu vyhodnotit, můžete i dýl :) )!!!


Nové ikonky... prozatím téměř všechny :)

3. července 2013 v 11:10 | kate
Ahojky, jen jsem vám chtěla říct, že jsem udělala ikonky pro všechny Affs kromě jednoho (ty sis nenapsala co na ní chceš a podle téma tvého blogu to nemůžu rozhodnout)... ostatní si buď napsali s čím a nebo sem je udělala podle toho, o čem mají blog :) Snad se vám líbí :) Kdyžtak můžete zkontrolovat, jestli funguje odkaz, ale měl by (viz. v menu - AFFS - More) :) No nic... já už asi půjdu :) Ale možná ještě příjdu :) Zatím pa :-*

PS: máte poslední šanci se zúčastnit soutěží na párty... zítra, ale spíš pozítří to vyhodnotím, takže kdo to nestihl, tak honem!

1. várka ikonek

14. června 2013 v 13:36 | kate
Č-A-U-K-Y

Tak... včera jsem vám dovyráběla ikonky, takže ty affs, která se zapsala, mají zde své ikonky... kdyby se někomu ta jeho vážně nelíbila, tak mi napište čím to je (fotka, malý/velký rámeček,...) a já se to pokusím napravit :) Pokud se vám nebude líbit fotka, tak mi pošlete odkaz na nějakou, která by se vám líbila :) Styl se vám snad líbí, protože jinak bych to musela měnit u všech :D No... snad nebude moc potíží :) Ikonky naleznete v celém článku :)

Vyhodnocení kontroly - červen 2013

13. června 2013 v 19:40 | kate
Tak... jak už jsem psala, přidám vyhodnocení kontroly AFFS :) Konec byl sice už před 3mi dny, ale co už :D Nápis kontola byl podle mě docela dost výrazný, takže neberu v potaz to, že jste si toho nevšimli :D

ZAPSALI SE = NECHÁVÁM:
† dreamer † - tvůj blog zbožňuju, děkuju že můžu být tvoje AFFS :)
Anett - u tvého blogu nemám slov!! Miluju ho!! Děkuju za to že mohu být tvým AFFS :)
Bella** - tvůj blog také miluju, tvé články jsou zajímavé, děkuju též za to, že mohu být i tvým AFFS :)
Cece - no... tak AFFS nejsme moc dlouho, ale už jsem si tvůj blog oblíbila i tobě děkuju za to, že mohu být tvým AFFS :)
Shaine - snad tvůj hiatus nebude trvat dlouho... mám ráda tvůj blog! Děkuju :)
Ronnie - I tvůj blog miluju! Mám ráda tvé články, děkuju moc :)
Verča - Tvůj blog mám ráda pro tvé fotky :) Ale i pro to ostantí :D Děkuju :)
(pořadí je podle toho, jak jste se zapsali)

NEZAPSALI SE = ALE NECHÁVÁM:
Lady M - jsi nová, takže si možná nemusela pochopit, že se máš taky zapsat :)
Vikiska - u tebe jsem se nezapisovala kvůli tomu, abysi obíhala každý den, vím že je i blog na tebe moc a proto to chápu, vím že to máš tak trochu "složitý" ve škole, že máš často až dlouho a máš stejný problém jako já - v teplíčku se ti nechce na PC, tvůj blog miluju (stejnně tak i ostatní AFFS) a nerada bych o něj přišla :) - jen u tebe bude přesun z B do C
Kiki - no tak jak bych tě mohla smazat xD Bych to nepřežila :D
Flora - též jako u Kiki, vás mám v AFFS, protože mám ráda vás a blog už neí tak důležitej (kdo neví... znám je osobně :D)
Miss♥L© - no.. u tebe jsem váhala, nejsi moc aktivní, ale mám tě ráda... takže si tě nakonec nechám :) Snad s tím souhlasíš :D

NEZAPSALI SE = NENECHÁVÁM:
NIKDO!!! Ježiš jak já jsem ráda, že nikoho nemusím mazat, jen provedu asi přesuny do jiné skupiny (jen u někoho)... zachvilku se to dozvíte ZDE (kde jste a podobně) :)

DŮLEŽITÉ - ČÍST:
Jinak prosím vás, pokud jsem někomu poděkovala moc a někomu normálně, neberte to osobně, jen mi bylo blbý psát všude to stejný... VŠEM AFFS MOC ZA VŠECHNO DĚKUJU MOC MOC MOC MOC A JEŠTĚ JEDNOU MOC :D

Ještě říkám.. v jaké skupině budete pokud jste si nenapsali se zachvilku dozvíte TADY :)

A ikonky?? Ty udělám co nejdřív, některý už mám, ale ne všechny :( A je mi blbý sem přidávat jen nějaký :D Jo a vy co jste se nezapsali, tak si alespoň napište s čím ikonku chcete :) A nebo vám jí prostě vyrobím podle sebe :) Ikonky by měli být do týdne hotový :)


No nic... já jdu.. tak papa.. možná že sem ještě dnes zajdu, ale spíš ne... jdu ven.. už jsme začali napouštět bazén!!!! :D Tak zatím a mějte se tu hezky.... :)

Kontrola Affs

19. května 2013 v 10:08 | kate
Tak a slibovaná kontrola :) Jestli-že chcete být i nadále Affs zapište se:

1) Přezdívka, Blog
2) Souhlasíš se svou skupinou nebo chceš jinam?? (Kde seš se dozvíž ZDE)
3) Koho nebo co na ikonku??
4) Chceš něco dodat?

PS: Zapište se i vy nový, jako Lady M. protože potřebuji vědět co chcete na ikonku :) Děkuju :)

Snad se vás zapíše co nejvíc :)

Kontrola trvá do 9.6.2013 :)

JEŠTĚ NEJSI AFFS, ALE CHTĚL BYS BÝT, TAK SE ZAPIŠ ZDE :)

SEZNAM AFFS - Aktualizuji

17. května 2013 v 20:44 | kate
Zde najdete seznam mých Affs, které mám roztřízené do 3 skupin, podle toho jak obíhám :) Tento seznam AKTUALIZUJI po každém náběru i kontrole, takže by měl platit déle :)

SKUPINA "A" (obíhám a vy mě alespoň 5x do týdne)

SKUPINA "B"(obíhám a vy mě alespoň 3x do týdne)


SKUPINA "C" (obíhám a vy mě alespoň 1x do týdne)

Ještě nevím kam půjdou:
Zuzi

PS: omlouvám se posledním za jenom nápis blogu, ale nestíhám a nemám čas napsat ani přezdívky natož ikonky :) Ikonky vyrobím po kontrole :) Zatím páčko!

Mé OB (Oblíbené blogy)

17. května 2013 v 19:15 | kate
Tady je seznam blogů, co mě buď něčím zaujmuly a nebo jsou to mé bývalé Affs, které ovšem i nadále (když mám náhodou čas) navštěvuji :) Taky jsou tu blogy, kteří si u mě objednali hodnocení blogu a získali více jak 30 bodů :)

Wana be Affs - 2??

17. května 2013 v 18:56 | kate
Tak je tu ten slibovaný náběr Affs (někdo to může znát jako Spřátelené blogy) :) Budu ráda, když se vás přihlásí co nejvíc :) Miluju vás obíhat (jen prostě někdy nemám čas :) )!!!!! Tak pokud se vám líbí můj blog, klidně se zapište:

1) Přezdívka
2) Blog
3) Jak často budeš obíhat?
4) Co by jsi na mém blogu změnil/a
5) Jsi kluk nebo holka?
6) Proč chceš být Affs?
7) Pokud chceš něco dodat, budu ráda :)

Děkuji každému co se zapíše, pravidla jsou obyčejné, jako například obíhat alespoň 2x týdně, nenadávat, neurážet a podobně :) Tak doufám, že se zapíše alespoň někdo :)

Vyhlášení kontroly AFFS

27. února 2013 v 17:14 | kate
Ježišmankote, já uplně zapomněla dát sem vyhodnocení kontroly AFFS :) Tak tady je:

ZAPSALI SE - NECHÁVÁM:

NEZAPSALI SE - STEJNĚ NECHÁVÁM:

NOVÁ - SAMOZŘEJMĚ NECHÁVÁM:

NEZAPSALI SE - NENECHÁVÁM:

Jsem ráda, že přicházím jen o 1 Affs, všem moc děkuji, že se zapsali :) Mám vás moc ráda :)


Wana be Affs??

2. února 2013 v 13:49 | kate
Jelikož mám teď víc času a příjde mi, ža mám docela málo Affs, tak jsem se rozhodla, že udělám náběr :) Takže, pokud chce někdo být Affs (SB), tak to vyplňte a já vás s největší pravděpodobností vezmu :)

1) Přezdívka
2) Blog
3) Jak často budeš obíhat?
4) Co by jsi na mém blogu změnil/a
5) Jsi kluk nebo holka?
6) Proč chceš být Affs?
7) Pokud chceš něco dodat, budu ráda :)
Budu ráda, když se někdo zapíše :)
 
 

Reklama