Prosinec 2013

2013/2014

31. prosince 2013 v 14:37 | kate |  Moje kecy
Ahoj! :)
Jak všichni víte, dnes je Silvestr!! Poseldní den roku 2013 a tak jsem se rozhodla napsat něco o tom :) shrnutí roku 2013 a přání a úkoly do 2014... a to jak z života mého osobního, i blogového :) Bude to v bodech, tak snad vás to neodradí a bude to někoho zajímat! :)

Takže... rok 2013:

Jeho klady:
- zažila jsem další rok... až na vyjímky šťastný a jsem ráda
- jsem o rok starší!! :D
- začala jsem sledovat Pretty Little Liars, za což jsem strašně moc ráda, protože je to vážně to nejlepší, na co jsem kdy koukala <3
- poslední týden jsem taky přečetla dokonalou knížku Hra lží, za co jsem taky ráda :) plus jsem začala sledovat seriál
- zvládla jsem 2 divadla! Sice trochu trapas, ale dala jsem to!! :D
- začala jsem se víc bavit s jednou holkou a našla jsem v ní strašně dobrou kamarádku :3
- začala jsem více s lidma chodit ven
- oslavila jsem 2 roky blogování a stále mě blog ješte baví!
- myslím, že jsem se o sebe začala trochu více starat, co se týče vzhledu
- škola mi až na pár špatných známek šla poměrně dobře!
- začala jsem psát NSNP a za to jsem taky strašně ráda, protože je to něco jiného, než jsem doteď psala.. je to záživnější i u toho psaní
- poznala jsem nové lidi na blogu, což mě těší, protože snad všichni jste skvělý!! :*
- začala jsem si psát s pár blogerkama
- myslím, že jsem se ve škole v kolektivu trochu usídlila a doufám, že mě lidi berou dobře :)
- zažila jsem strááááášně moooooooooc srandy, legrace, vtípků,...
- podle mě, jsem se aspoň trochu zlepšila v grafice

A teď jeho zápory:
- zažila jsem nespočet trapasů :D
- také šíleně moc hádek, ale je to asi lepší, jak v předchozích rocích
- také jsem probrečela mnoho slz..
- pořád ještě jsem nezačala cvičit!! :DD
- zemřel mi králíček... R.I.P. Teddy :'(
- sourozenci se odstěhovali a teď je vidím strašně málo.. sice je tak mám ještě radši, ale patří to do záporů
- toto není o mě, ale jako zápor tohoto roku považuji také to, že umřelo mnnoho úžasných herců, spisovatelů, zpěváků,.. pro příklad udávám 2, které si pamatuji a trápí mě nejvíc.. nejprve asi Cory Monteith, kterého jsem milovala :3 A poté úžasný herec Paul Walker! :) R.I.P.

Víc nevím.. našlo by se ještě něco! Samozřejmě! :D Ale nemůžu si na nic vzpomenout! :D
Můžete si všimnout, že kladů je víc... není to neschvál! Psala jsem všechno, co mě napadalo a prostě kladů je víc! Nejsem si jistá, zda je to tím, že jich opravdu je víc a nebo že to špatné prostě pouštím z hlavy.. :)

... z toho by si měli všichni asi vzít příklad (nechci tu teda říkat, že byste si měli brát příklad ze mě! pouze z této věci).. protože život je krátký na to, abychom se zabývali minulostí! Samozřejmě je dobré se poučit z chyb, ale pokud se stalo něco, co nelze napravit a vy to víte.. jděte dál! Vím, ne vždy to jde, ale čím dřív se posunete, tím větší šanci budete mít, že budete šťastní! Ale nikdy nezapomínejte! Chyby co jste v minulosti udělali si vemte k srdci a poučte se! Třeba se je i snažte napravit, pokud to ale nepůjde, není co...

Minulost? Neexistuje! Byla!
- Theodor Fontane

Tak a teď se posuňme do nadcházejícího roku... roku 2014

Klady ani zápory nevím, napíšu sem pár předsevzetí a jestliže tento blog bude žít ještě rok, tak vám napíši na rozhraní 2014/2015 co jsem dodržela a co ne.. budou to sice většinou takové ty "prkotiny", co se dají zvládnou a nebude to moc, prostě to co opravdu chci/potřebuju ;)

Předsevzetí:
- začít více číst, čtu sice poměrně dost, ale ne tak jako dřív a to mě mrzí :'(
- začít se o sebe vážně starat (jak po vzhledové, tak duševní stránce)
- začít cvičit :D (jo to nedám..)
- nebýt takový bordelář!
- nepřestat sledovat PLL! :3
- nepřestat psát NSNP a dopsat alespoň první sérii!
- vyzdobit si pokojík
- trávit co nejvíc času s přáteli
- přibrat :D


A teď něco pro vás...
Chci vám VŠEM, příznivcům i odpůrcům tohoto mého blogu, popřát ten nejlepší Silvest vůbec! Oslavte ho s rodinou či přáteli, hlavně si ho užijte!! :) Je jedno, kolik toho sníte nebo vypijete, ale nezapomeňte se usmívat a bavit se! :)
A co ještě víc chci? Abyste měli krásný celý nový rok! :) Ne jen prvního ledna, ale prostě celý rok 2014 a i ty následující! :) Přeji vám hodně štěstíčka, pohody, klidu, ale hlavně zdraví a lásky! Ať se vám všechno daří, ať už právě v té lásce nebo ve škole/kariéře! :) Držím palce!! :)

ZDROJ PNG ohňostroje: http://nadenky.blog.cz/

Vyhodnocení adventu

30. prosince 2013 v 22:16 | kate |  Other - 2013
Takže.. dneska jsem tu asi jenom na skok.. na PC už jsem poměrně dlouho.. :D Takže asi přejdu na tablet xD Ne.. dělám si legraci! :) Asi půjdu psát NSNP, protože mě to zase nějak chytlo! :D :) Ale nejdřív vám sem musím dát vyhodnocení adventních soutěží! :) A potom oběhnu AFFS :)

Takže jdeme na to.. asi půl hodiny tady počítám body! :D Nakonec jsem se rozhodla, že nebudu losovat, ale provedu to po bodech, protože to bude jednodušší a navíc odměním ty, co se snažili! :')

A teď výherci a výhry, co? :)

V Excelu jsem si vytvořila tabulku, kde mi všechno krásně pomocí funkcí vyjelo.. až na ten poslední sloupeček, kde je to divné a mě se nechtělo přemýšlet xD Snad to pochopíte.. :)
Měla jsem více sloupečků (každá soutěž měla svůj), ale přišlo mi zbytečné je tam nechávat a tak jsem dala akorát jméno, blog, celkové body a pořadí ;)

Každý je výhercem určité ceny, ale tu hlavní, kterou prozradím již za okamžik získávají pouze první 3, resp. 4! :) A to Cece, Ronnie, gleek a dreamer :) gratuluji ale všem! :)

Taky bych všem chtěla poděkovat za účast, protože celkem se vás účastnilo 14, což je neskutečné číslo!! Děkuju moc!! :3

A co ta "Velká cena"?
Jak jsem slíbila, Velkou cenou bude něco originálního.. dobře, asi nebudu historicky první osoba co to uspořádá, ale snad to nebude tak ohraný jako grafika... je to totiž cena spisovatelská!!
A co jde přesněji? Prvním 4 napíši příběh na přání spolu s -KriSty-!! Budu od vás potřebovat nějaký mail, kde se domluvíme na tom, o čem přibližně byste ho chtěli mít, jaký žánr, zda to má být fanfiction a tak :) Už se moc těším! :) Snad se vám to bude líbit.. nevím, mě se ten nápad docela líbí, protože si myslím, že ho málokdo má, takže snad to budete mít tak i vy! :)
Jestliže příběh první 4 chtít nebudou, mohou ho věnovat někomu jinému!
Snad to bude mít aspoň malinký úspěch a budu to moct zopakovat! :) Pokud mé příběhy a styl psaní nemáte rádi, tak si to opravdu nemusíte nechat a můžete to věnovat někomu jinému...
Ještě podotknu.. budou to JEDNODÍLOVKY! Jak dlouhé máte napsané níž :) Každý jinak ;)

Chcete vědět co získáváte?? Vše zjistíte v Celém článku :)
Jenom podotknu.. najděte si svou přezdívku a klikněte na ní... a to co tam najdete NEJSOU ceny, pouze seznam toho, co jste vyhráli :)

Omluva jako vždy xD

28. prosince 2013 v 9:45 | kate |  Informace
Ahojky :)
Opět se moc omlouvám, že jsem tu od 24. Nebyla, ale nějako se mi sem nechtělo.. jediné co mi ulehčuje nyní přístup k blogu, takže bych tu mohla být častěji, je můj mega tableeeet!!! :D Sice se na něm píše trošku hůř, ale taky to jde... takže bych vám mohla slíbit, že tu budu častěji, ale to asi až po Novém roce, protože mám tedmď doma sestru, tak chci si to užít... pondělí, úterý bude pryč, ale na Silvestra jedu k nim, takže tu stejně nebudu... takže takto... dávám takové malé pozastavení do pondělí, kdy přidám ty výsledky losování (omlouvám se) a potom bude další a to do středy... Aff se omlouvám.. budi doufat, že si to přečtou... prosím o nevymazání... oběhnu vás v pondělí :)

New school, new problem - tipovačka! :)

24. prosince 2013 v 11:00 | kate |  Soutěže
Krásné Štědré dopoledne! :)

Já v tuto dobu nejspíš zrovna dozdobuji stromeček a tak, aby tu něco bylo, tak jsem si pro vás připravila takovou soutěž :)
Je tu poměrně hodně lidí, co čte NSNP (New School, New Problem) a tak by to pro vás mohla být zábava! :)

Možná, že znáte na FB stránkách či někde na blozích ff (fanfiction), kde mimo to, že píši vymyšlený příběh, tak mají ty postavy i nějaké podoby... většinou je to alespoň o jedné celebritě (1D, Selena Gomez,..), které mají jasnou podobu, ale dále jsou tam i ostatní postavy, které mají svou určitou podobu a to i přesto, že ta osoba nemá s tou postavou nic co dělat! :) Občas třeba (vymýšlím si).. nějakou hlavní hrdinku "Ashley" ztvárňuje Selena Gomez, nebo třeba nějakou roli kluka Joshe ztvárňuje Justin Bieber! :) je to prostě vymyšlené a záleží to jenom na autorovi :)

Já nechci psát ff, protože by mi to ani nešlo a nemám o čem, ale rozhodla jsem se s -KriSty-, že dáme podobu postavám v NSNP.. Laře, Jacovi, Nickovi,... A abych vám to sem nedala jen tak, tak vás nechám hádat, kdo je kdo!! :)

Takže.. vaším úkolem je z koláže níže:
1) uhádnout koho (jaké celebrity) jsou to oči
2) zkusit si tipnout, koho by mohli ty oči být v NSNP! :D


Poznámka: Jenom bych chtěla dodat, že kluka na místě 3 ještě neznáte a mě to jaksi nedošlo! :D Poznáte ho asi tak v 10. díle (teď nevím jistě), takže ho hádat NEMUSÍTE!! :)
Poznámka2: Ještě chci taky říct, že koláž je upravena tak, aby to šlo hůře rozpoznat, co je to za herce, ale jakmile to vykoumáte, tak víte jak vypadá a můžete si udělat nějaký ten obrázek i z jiných fotek :)
Poznámka3: Druhý úkol, ato zjistit, nebo si teda tipnout, kdo z postav to může být, až tak neřešte.. jde o zábavu!! :)

SPRÁVNÉ ODPOVĚDI I S ODHALENÍM, KOHO ZTVÁRŇUJÍ SE DOZVÍTE ASI HNED 27.12. NEBO NA SILVESTRA!! :)

Advent calendar - 24.12.

24. prosince 2013 v 9:00 | kate |  Advent calendar - 2013
A je to tu! Den na který všichni čekáme! :3
Někdo tento den miluje, jiný nenávidí... já ho miluju! :3 Dřív možná kvůli dárkům, ale teď ne.. samozřejmě je krásné si rozbalit nějaký ten dáreček, ale přece to není to hlavní.. to hlavní je, když zase po roce zdobím se sestrou stromeček a smějeme se spolu, když si k snídani dám Vánočku nebo, což miluju nejvíc, ta atmosféra večera při svíčkách, když jíme rybu (u nás Pangasius :D) a bramborový salát a pod námi běhá náš pejsek.. dobrá on se pod stůl nevejde, takže spíš tak plazí :D Ale i tak.. ta tma a přitom světlo! :3 To ticho a přitom zvuk koled!! :3 Je to úžasný moment a já ho miluju!! :3 Vánoce teda nejsou pro dárky, ale právě pro tuhle chvíli! :3 To by měl vědět každý! :)

Dnes kalendář o trochu dřív z toiho důvodu, že tu chci přednastavit více věcí a pokud tu náhodou někdo bude, tak bych stejně chtěla to všechno stihnout tak do 17:00, kdy se chodí jíst! :)
Já bych vám ale dnes ani tak nechtěla ukázat kalendář jako spíš popřát Veselé Vánoce! Krásné prožití svátků! Hodně dárečků a ať i na druhou stranu - ať mají vaši blízcí radost z dárků od vás! :) To doufám, že mě se to povede, ale nevím :/ Snad.. :)

Takže.. ŠŤASTNÉ A VESELÉ!!! :3


Celá fotka opět v Celém článku! :)

Advent calendar - 23.12.

23. prosince 2013 v 12:00 | kate |  Advent calendar - 2013
Už zítra!!!! :OOOO AAAAAA!! To je dokonalý!! :3 :3 :3 Rok se těším na Vánoce a oni tu jsou! To to uteklo!! :D :3
Dnešní fotka je tak úžasná! :3 Omlouvám se, že už je to druhá pusa co tam je, ale já sem si nemohla pomoci! Ta fotka je dokonalá!! Mám jí na pozadí PC teď! :3
Jinak ano, je trapné, jak jsou ty dvě pusy vedle sebe, ale já jsem si toho všimla až když jsem to měla všechno hotový a už se mi to nechce předělávat!! :D Omlouvám se... :)

Celá fotka v Celém článku :)

Takové to shrnutí...

23. prosince 2013 v 9:15 | kate |  Informace
AHojky zlatíčka :3
Už dlouho tu nebyl článek odlišný od kalendáře a tak, ale nestíhám :/ Ty Vánoce mě vyčerpávají a už asi chápu, proč je dospělí moc nemusí :D Já je stále miluji, ale to shánění dárků, vánoční úklid a tak.. to je vyčerpávající! :D Navíc když jsme hráli to divadlo...

Jenom bych vám chtěla nějak shrnout advent a zítřejší den! :)

Už dnes ve 12:00 se tu na blogovém kalendáři otevře 23. okénko a na to poslední, 24., si budeme muset počkat až do zítra! :) Ovšem to se otevře o trochu dříve, v 9:00, protože celý den je takový posunutý, kvůli večernímu "programu" :) Poté ale Kalendář bude celý a může přijít Ježíšek! :)

Co se týče celého zítřejšího dne.. pokud by si chtěl někdo zkrátit čekání na večer, může se stavit sem a zabavit se takovýma asi 3 článkama, co dneska přednastavím.. plánuji nějakou soutěž, potom vyhodnocení soutěží a losování (+ odhalení cen, samozřejmě!) a potom nějaký ten článek třeba se vtipy nebo tak :)) Příběh určitě nečekejte, protože nechci tu vánoční atmosféru ničím rušit, ale hned po svátcích (cca 27.12. přidám další díl + takovou anketu k tomu) :)

Já sama tu ale zítra nebudu, protože opravdu nechci trávit Štědrý den na PC, ale úplně vás chápu, pokud se budete nudit! :) Já mám naštětí doma ségru, takže i kdybychom měli jít ven nebo mi má například lakovat nehtíky (nějaké vánoční), tak mám jak se bavit, ale chápu nudu těch, co nemají sourozence ani mazlíčky, protože vím, že je trochu blbé napsat na Štědrý den kámarádům, jestli se můžete stavit... to by bylo asi divné! :D :D :D

Takže... zítra vás tu čekají tak 3-5 článků :) Kdo se účastnil soutěží (alespoň jedné), tak bych poprosila, aby ne třeba zítra, ale tak do toho 30.12. se zastavil u mě na blogu (v případě výhry vám napíši na blog, ale radši :) ) a popřípadě mi napsal jak by si výhru představoval.... už se tak těším až vám odhalím o jakou výhru jde! :')

To by bylo vše.. já teď musím do města s kamarádkou a pak si ještě musím douklidit pokoj, aby se zítra Ježíšek nelekl :D Takže zatím ahoj a kdybych měla čas, tak se možná ještě zastavím, ale to spíše na přednastavování zítřejších článků! :)

JINAK ŠŤASTNÉ A VESELÉ!!

Kdybych už neměla čas vám to napsat :)

Fourth Advent Sunday! - Názor na Vánoce :)

22. prosince 2013 v 14:00 | kate |  Other - 2013
Máme tu poslední adventní neděli a s ní poslední svíčku! :) Už jste jí zapálili?
A taky.. poslední soutěž! :) Dneska je to jednoduchý!! :)

Vaším úkolem je napsat do komentářů váš názor na Vánoce.. co na nich máte rádi, co ne, zamyšlení nad tím co by bylo, kdyby nebyli, co kdyby byl/nebyl Ježíšek - nikdo neví, zda opravdu někde není.. já na něj nevěřím, ale i tak, kdo ví, zda opravdu někde není (ano.. my starší víme víc, ale tak může existovat,, jenom neplní to co má :))

To je váš úkol :) Podle toho jak se mi váš názor bude líbit (délka, zpracování a hlavně téma) tak tolik papírku hodím do losovací mísy... maximum je 5, minimum je 1 :))

Third Advent Sunday! - kvíz :) - vyhodnocení :)

22. prosince 2013 v 13:00 | kate |  Other - 2013
Takžééé... Máme tu vyhodnocení minulého kvízu! :) I s vašimi body!! :)
Nejprve kdo kolik získal bodů, poté v Celém článku nejdete správné výsledky! :) Diplomy udělám co nejdřív! :)

Marie2624 - 10 bodů
Kika - 10 bodů
dreamer. - 10 bodů
Zuzi :) - 10 bodů
Moňásek - 9 bodů
gleek - 9 bodů
Anett - 9 bodů
Cece - 9 bodů

Správné odpovědi v Celém článku :)

Advent calendar - 22.12.

22. prosince 2013 v 12:00 | kate |  Advent calendar - 2013
Už tak brzo!! :3 Máte nakoupené dárky? :) Já naštěstí už jo! :) Už to jenom zabalit a pak si jenom musím uklidit a uužívat pohody! :33
A nezapomeňte.. dnes je poslední adventní neděle, takže poslední adventní soutěž, kde můžete vyhrát místo v "losovací misce".. výhry už mám jakž takž vymyšlené, s kámoškou jsem domluvená, že mi s tím pomůže, aby toho neměla tolik, ale budu na tom taky pracovat, takže to bude ode mě, ale i od ní! :) Každopádně myslím, že je to originální výhra, takže si jí nenechte ujít a soutěžte! :) Už ve 14:00! :) A ve 13:00 bude vyhodnocení toho minulého kvízu :)

Celá fotka v Celém článku:)