New school, new problem - 1. díl

24. října 2013 v 18:56 | kate |  New school, New problem
Tak.. konečně jsem udělala obrázek přímo k tomuto dílu! :) Ano... vždycky ke každému dílu přidám takový ilustrační obrázek, který se bude skládat ze 4 obrázků, který ten díl budou jakoby symbolizovat! :)
Takže jdeme na to! :) Díl je dlouhý, ale varovala jsem vás! :D Abych byla upřímná... kromě úvodu je to zatím ten nejkratší díl (z těch co mám hotový :D)! :) Takže jestliže se vám tohle zdá dlouhý, tak asi ani nečtěte :D
Jo a co se ještě týče toho příběhu... zapomněla jsem říct, že nevím, jestli děj a celkově zpracování vám bude vyhovovat. Kdyžtak napište, ale upřímně myslím, že je to zpracovaný líp jak Kluk z knížky, ale kdyžtak napište, kdyby jste to nepochopili a tak :)
Jinak ještě.. co se týče ilustrační koláže, která bude u každého dílu jiná... zvětšíte jí kliknutím na ní! :)
Ještě musím zmínit spoluautorku... děkuju za pomoc samozřejmě -KriSty- :)

Více v Celém článku :)


"Vstávej Laro!" Můj starší bráška mě vzbudil. Dokonce mi udělal snídani. Jak já ho zbožňuju! Je to ten nejúžasnější bratr na světě! Po snídani jsme nasedli do jeho auta (ano… má auto, jak já mu ho závidím!) a jeli jsme autem do školy. Když jsem vystoupila, zbývalo mi asi 20 minut do zvonění. Jace zaparkoval a společně jsme vešli do té šíleně velké budovy - školy. Všichni na nás koukali jako na pár. Proč ne… Jace je krásný, ale je to můj bratr! A navíc… zadaný. Už 4 roky je šťastně zamilovaný do své přítelkyně Daniel. Jejich hrdličkování mě někdy až leze na nervy, ale moc mu to přeji. Doufám, že je ta dálka nerozdělí. Naštěstí je Daniel o rok starší a střední má už za sebou, takže hned jak to půjde, přestěhuje se za námi. Tedy, za ním.
Přišla jsem do třídy plné lidí. Asi mých spolužáků. Nejsem typ člověka, co se hned s každým baví, proto mlčky vyhledávám volné místo. Přes zábavné bavení všech ostatních, kteří si mě evidentně nevšimli, se prázdné místo
hledalo špatně. Když vtom jsem zahlédla, jak na mě jedna holka zamávala. Pro jistotu jsem se otočila, zda to opravdu bylo na mě, a když jsem se pohledem opět vrátila k ní, přikývla. Šla jsem k ní. "Ahoj!" usmála se. "…já jsem Rebeca, ale klidně mi říkej Bec!" představila se mi a její hlas mi připadal tak… milý a přátelský. Bez žádných přetvářek. "Ahoj,… Bec!" opětovala jsem pozdrav "Já jsem Lara!" Chvilku jsme si povídali a asi tak po deseti minutách vstoupil do třídy, tipuji náš třídní učitel. Nechápu, jak už může učit! Vypadal tak mladě. A byl neskutečně sexy! Celá třída se automaticky postavila na přivítání. Já též. "Dobrý den, posaďte se" řekl ten učitel milým hláskem. Posadila jsem se. "Já jsem váš nový třídní učitel, jsem, dá se říct náhrada za paní Smith, která jak všichni dobře víte, odešla do důchodu. Jmenuji se Nicolas Jones. Myslím, že víc se o mně dozvíte v průběhu roku. Doufám, že spolu budeme dobře vycházet a že nebudou žádné problémy!… Podle mých zdrojů jsem zjistil, že tu ale nejsem jediný nováček, že?" řekl a v zápětí se koukl do svého poznámkového bloku a přečetl mé jméno "Lara Jackson… kde jsi?" zvedla jsem ruku a učitel se na mě usmál. "Vidím, že už sis našla kamarádku, tedy doufám!" při těchto slovech koukl na mojí novou spolusedící - Rebecu. "… to je fajn! Doufám, že se brzy spřátelíš a myslím, že je zbytečné tě vytahovat před tabuli, aby ses nám tu představovala, že?". Přikývla jsem. On se opět usmál. Měl kouzelný úsměv!
Celou tuto hodinu jsem byla jak v sedmém nebi. Ten učitel po mě pořád pokukoval. Nevím proč, ale nějakým způsobem mě přitahoval. Mohlo to být těma jeho očima, úsměvem, bylo toho hodně. Byl prostě "ňuňatý". Nevím kolik mu bylo, ale nemohl být o moc starší jak Jace. Celá tato hodina byla taková zvláštní, možná to mohlo být tím, že byla úvodní, ale pro mě to bylo jednoznačně jím. Konec hodiny mě až mrzel.
Ostatní hodiny byly už naprosto normální. Žádný hezký učitel. Ba naopak. Hnusná a stará učitelka Greenwoldová. Máme jí na angličtinu. Byla mi strašně nesympatická. A co to ještě bylo v porovnání s panem Wilsonem. Naším tělocvikářem. Úplně šíleně se potil. A to všude! FUJ!
Zvonění, které ohlašovalo konec mé poslední hodiny, bylo tu. Crrr! Ten den uběhl ale šíleně rychle! Sbalila jsem si věci, oblékla se a rozloučila s Rebecou. Šla jsem čekat na bráchu, až mu skončí škola. Měl o hodinu víc jak já, ale musím čekat. Nemám na vybranou! V tuto dobu nejede žádný autobus a my bydlíme až daleko. Otvírám dveře od šatny, když v tom do mě vrazí můj třídní učitel. Ano…on! "Jé… promiň Laro!" řekl omluvně. "To nic!!" řekla jsem, i když… asi mi zlomil nos. "Ne… moc se ti omlouvám, nechtěl jsem do tebe vrazit!" "Opravdu se nic neděje" usmála jsem se. "Dovol mi teda, abych ti otevřel dveře, když jsem ti je teď zavřel!" řekl a už chytal za kliku. "Dobře tedy, děkuju" poděkovala jsem a prošla jsem ven z hlavních dveří. On vyšel hned za mnou. "Laro?" oslovil mě. "Mohu mít otázku?" "Ano… samozřejmě!" odpověděla jsem s úsměvem. Úsměv ale nepatřil k této větě. On si pamatuje mé jméno!! Myslíte, že si pamatuje každého studenta? "Proč jste se přestěhovali, není-li to teda moc osobní?" zeptal se. Ano, osobní to trochu bylo, ale proč bych mu vlastně neodpověděla?! "No… moje matka je závislá na alkoholu, poslali jsme jí do léčebny. A bylo toho na mě, bráchu a tátu moc, tak jsme potřebovali změnit život." Řekla jsem jakoby nic. "Jé, promiň… to byla blbá otázka, nechtěl jsem…" "To nic!" zarazila jsem ho. Stáli jsme tam beze slov. Dívala jsem se do jeho úžasně modrých očí. Na světle mu krásně svítily. "Čau ségra! Pojď, jedeme! Přijede za mnou Daniel!… Jé… dobrej den!" řekl a koukl na nás. No jo, bráška! Přijede mu Daniel! "Omlouvám se, musím jít, pane učiteli." Řekla jsem a už jsem odcházela. "Dobře! Uvidíme se zítra… ahoj Laro!" mrkl na mě těmi svými oči a já jsem se tam málem zhroutila.
Přijeli jsme… přijeli jsme domů, chvilku mi bude trvat, než si zvyknu, že je to můj nový dům, ale půjde to. Táta nebyl doma a bratr ihned zalezl s Daniel, kterou jsme po cestě vyzvedli na nádraží do pokoje. Co tam dělali, mě opravdu nezajímalo. Šla jsem teda k sobě do pokoje a udělala si úkoly. Ne, že bych byla šprtka, ale záleží mi na tom, mít všechno hotové. Je to potom lepší. Úkol jsme měli vlastně jenom jeden, od té mrchy Greenwoldové! Jak já jí nesnáším a to už po prvním dnu.
Po úkolech si jdu lehnout. Jelikož nám ještě nezavedli elektřinu, tak tu není zrovna teplo. Zachumlala jsem se teda pod mou oblíbenou deku. Zavřela jsem oči a přemýšlela. Najednou mi do hlavy vlezla myšlenka na mého třídního učitele. Bože, co to se mnou sakra je? Jsem totálně mimo! Radši jsem se zvedla a šla ke stolu. Zapla jsem notebook, koukla na e-mail a poté na Facebook. Někdo si mě chce přidat! Rebeca! Ihned jsem klikla na 'Potvrdit'.
Šla jsem do kuchyně. Měla jsem příšerný hlad. Co si dáme k večeři?! "Jaci! Co si dáte k večeři?" zakřičela jsem co nejhlasitěji, aby mě ty dva slyšeli. "Nevim! Třeba udělej vajíčka!" zakřičel mrzutě. Jojo… Jace je velmi originální! Vajíčka máme pořád. Uvařila jsem teda vajíčka a dala je po třech na talíře. Ke každému jsem položila jeden plátek chleba. "Jídlo!!" zakřičela jsem na Jace a Daniel znova, tentokrát jsem ovšem nečekala na odpověď. Vzala jsem si svůj talíř a šla jsem do pokoje. Snědla jsem je a poté jsem se rozhodla jít do sprchy, bylo toho na mě moc a potřebovala jsem své starosti odplavit. Vlezla jsem pod proud vody, který nebyl sice natolik teplý, jak jsem doufala (měli bychom si pořídit asi nový bojler), ale to nevadí. Stála jsem tam a nechala jsem kapičky vody, smývat mou únavu. Povedlo se! Když jsem vylezla, cítila jsem se o něco líp. Už jsem nebyla tolik unavená a už jsem i líp ovládala své myšlenky. Bylo už ale docela pozdě a tak jsem rovnou zalezla do pokoje a lehla na postel. Do pěti minut jsem usnula.
----------------------------
Tak jak se vám díl líbil? Otázky k němu dávat nebudu, ale budu ráda, když se co nejvíce rozepíšete! :) Opravdu mě zajímá, zda se vám díl líbí, nelíbí? Zda se vám celkově příběh líbí, nelíbí? Co nové postavy, které jste v tomto díle poznali? Rebeca, Daniel, učitel? Jaké názory na ně máte?? Určitě pište!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marie2624 marie2624 | Web | 25. října 2013 v 18:55 | Reagovat

Vypadá to zajímavě :) Těším se na nějakou zápletku nebo tak něco :) Jak jsi psala o tom učiteli, tak jsem si hned představila Ezru. Rebeca vypadá, že je milá, Daniel zatím neznám, jenom zatím na konci přijela.
A už jsi viděla nový díl Ravenswoodu? Co si o tom díle myslíš? A překládala jsem rozhovor o PLL, tak jestli máš zájem si ho číst, budu jen ráda :)

2 Kika Kika | Web | 25. října 2013 v 19:08 | Reagovat

vyzera to super, diel si napisala dobre, Rebaca mi je celkom sympatická :-)

3 Zzz Zzz | E-mail | Web | 25. října 2013 v 20:30 | Reagovat

Kvůli tomu učitelovi jsem se celou dobu řervenala :3. Doufám, že se z Rebeccy nestane náhodou nějaká mrcha, to by mě štvalo. Já taky nesnáším naši angličtinářku. Příběh nevadí, že je dlouhý, dobře se to čte a to je důležité. Krása.

4 © Michaela © Michaela | Web | 26. října 2013 v 13:23 | Reagovat
5 Cece Cece | Web | 26. října 2013 v 14:37 | Reagovat

Tak tenhle díl se ti moc povedl!! Vážně koukám, jak ti to jde! Ty být spisovatelkou, hned bych se radovala! :D Jinak, žes použila nějaké jména v PLL? :-D

6 *Bella* *Bella* | 26. října 2013 v 17:49 | Reagovat

PS: Na blogu je dôležitý článok, prosím prečítaj si ho :) http://anabella-bella-avery-thorne.blog.cz/1310/pozvanka-na-sutaz

7 Anett • bellathorne-official Anett • bellathorne-official | Web | 26. října 2013 v 20:43 | Reagovat

Btw.: Jestli chceš, koukni se jak jsi dopadla u mě v kontrole affs:D:D http://bellathorne-official.blog.cz/1310/vyhodnoceni-kontroly-affs. Prostě jsi zůstala a to je to hlavní:3:D:)

8 Anett • bellathorne-official Anett • bellathorne-official | Web | 26. října 2013 v 20:43 | Reagovat

Btw.: Jestli chceš, koukni se jak jsi dopadla u mě v kontrole affs:D:D http://bellathorne-official.blog.cz/1310/vyhodnoceni-kontroly-affs. Prostě jsi zůstala a to je to hlavní:3:D:)

9 marie2624 marie2624 | Web | 26. října 2013 v 21:35 | Reagovat

Nominovala jsem tě do řetězáku, tak jsetli chceš, tak ho můžeš vyplnit :)
http://marie2624.blog.cz/1310/retezak-byla-jsem-nominovana

10 Kika Kika | Web | 27. října 2013 v 10:43 | Reagovat

Ahoj, na mojom blogu je vyhodnotenie kontroly affs, tak sa pozri ako si dopadla:
http://allinoneforyou.blog.cz/1310/vyhodnotenie-kontroly-affs

11 Kate Kate | Web | 27. října 2013 v 18:16 | Reagovat

[1]: že? taky to bylo inspirováno Ezrou :D A jinak moc děkuju... a rozhovor si přečtu :)

[2]: Děkuju :)

[3]: Děkuju!!! :3 Jinak všechno se dozvíš! :)

[5]: Děkuju!! <3 Ale pochybuju! Já a spisovatelka? Bych se neuchytla :( A jména? No... většinu vymýšlela kamarádaka, ale nevybavuji si je v PLL :D Příběh jím je trochu inspirovaný, ale jména nevím :D

12 Ronnie Ronnie | Web | 29. října 2013 v 10:44 | Reagovat

ten učitel!! aww :33 [1]: taky si pořád představuju Ezru, což neni zrovna nejlepší, když nechci mít poslintanou klávesnici.. :DD a souhlasím, ty jména jsou fakt dobrý :) jen nevím, co Cece myslela, protože si ani jedno v PLL nepamatuju .. :D hned jdu na další část :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama