Říjen 2013

Články zítra..

31. října 2013 v 23:05 | kate |  Informace
Ahojky! Napíšu jednu větu a ta vám snad všechno vysvětlí... na víc nemám čas a ani náladu :(

"Nestíhám... články přidám zítra!"

Promiňte!! :(

Oddělovače - jednoduché *1

30. října 2013 v 16:46 | kate |  Oddělovače
Ahojky, moc se omlouvám, že jsem tu včera nebyla, ale nějak nebyl čas :( Pro dnešek taky nepřidám zrovna moc článků, nejspíš jen tenhle jeden, protože zítra jdu po 14 dnech do školy a mám strach, že mi všichni učitelé hned nafaří ty písemky co mám dopisovat... :( Takže se na všechno musím aspoň mrknout :)
Ale včera/dneska v noci jsem si hrála v PS a... JO! Konečně jsem zjistila jak vyrobit obyčejný proužek (vlnku)!! Vím, že je to základ, ale já se na to snažím přijít už asi měsíc a až včera mi to teprve došlo! :D Tak jsem vyrobila pár oddělovačů :)
Snad se budou líbit! :)


Více barev najdete v Celém článku! :)
KOPÍROVAT PROSÍM SE ZDROJEM!

New school, new problem - 2. díl

28. října 2013 v 19:06 | kate |  New school, New problem
Takže... mám tu pro vás další díl! :) Protože si musím opsat sešity do školy ještě o prázkách a je toho fakt hodně, tak jdu opisovat, ať to mám co nejdříve :) Tak jsem se rozhodla, že jestli zítra příjdu na PC třeba až večer, tak abyste měli co číst! :D
Ještě bych vám chtěla moc poděkovat za krásné komentáře u minulých dílů! :) Jste úžasní!! :3
Dnešní díl je opět dlouhý! Ale snad to nevadí! Konečně už se tam stane něco zajímavějšího! :D Tak snad se bude díl líbit! :)
Jinak opět.. co se týče ilustrační koláže, která bude u každého dílu jiná... zvětšíte jí kliknutím na ní! :)
Ještě musím zmínit spoluautorku... děkuju za pomoc samozřejmě -KriSty- :)

Více v Celém článku :)


Návštěvnost (21.10. 2013 - 27.10. 2013)

28. října 2013 v 18:37 | kate |  Návštěvnost
Pondělí: 20 (52)
Úterý: 30 (75)
Středa: 37 (50)
Čtvrtek: 32 (47)
Pátek: 20 (38)
Sobota: 27 - (54)
Neděle: 34 (47)

Celkem: 200 (318)

Song of the week - 28.10. - 3.11.

28. října 2013 v 11:46 | kate |  Song of the week
Zase jsem na to zapomněla! :D Promiňte, teď už se opravdu budu snažit přidávat SOTW pravidelně, ale nevím jak to půjde :( Snad... :D
Pro tento týden jsem vybrala docela deprimující písničku, ale poslouchala jsem jí docela často, hlavně při psaní New school, new problem... mimochodem dneska asi přidám nový díl!! Každopádně, tato písnička je sice podle mě krásná, ale věřím, že se mnohým líbit nebude. Je totiž taková... nevím! :D Jinak... víte kde tato písnička zazněla? V Pretty Little Liars! A víte v jakém díle? Zkuste si tipnout, do celého článku vám dám řešení! (pokud ale nejste ještě ani ve 4. sérii, tak doporučuji nečíst, může to obsahovat spoilery!!) :) Jinak písnička se jmenuje The Devil Within a je od Digital Daggers!! :)

Jak se vám písnička líbí? Já si teď automaticky vybavuji ten úsek PLL! :D

So sorry! :'(

27. října 2013 v 18:11 | kate |  Informace
Moje zlatíčka.... :3
Moc se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale zapomněla jsem vám napsat o tom, že mi přijdede sestra a jelikož jsem celý včerejšek byla pryč právě s ní (přišla jsem večer a to až pozdě) tak jsem se sem dostala až teď, když odjela... nebudu se tady vymlouvat a chtít, abyste mi to odpustili... to co vám tady říkám je pravda a doufám, že to chápete, ale pokud ne, je mi líto :( Už jsem několikrát psala, že mám sourozence asi 100 km daleko a přitom je mám strašně ráda, takže vždycky když přijedou, tak si to chci s nima užít... naposledy jsem na PC byla v pátek asi kolem 12 hodiny a pak přijela moje milovaná sestřička a já na blog úplně zapomněla... promiňte, ale prostě jsem si s ní chtěla ty pouhé 2 dny (dobrá... necelé 3) užít naplno!! Navíc její přítel... vždycky se s ním zasměju, ty jeho ksichty apod. Prostě úžasný víkend!!! :D

Takže.. ještě jednou se moc omlouvám, doufám že to pochopíte! :)

PS: všimli jste si nových Affs ikonek? Přidala jsem je sem už ve čtvrtek nebo pátek (bylo to v noci myslím :D), takže... jak se líbí? Ano... jsem strašná, lístečky to nejsou, ale ty trvají strašně dlouho a tyhle byly asi za půl hodiny všechny... no dobrá, Normal je ještě nemají, ale už na nich pracuji! :)

New school, new problem - 1. díl

24. října 2013 v 18:56 | kate |  New school, New problem
Tak.. konečně jsem udělala obrázek přímo k tomuto dílu! :) Ano... vždycky ke každému dílu přidám takový ilustrační obrázek, který se bude skládat ze 4 obrázků, který ten díl budou jakoby symbolizovat! :)
Takže jdeme na to! :) Díl je dlouhý, ale varovala jsem vás! :D Abych byla upřímná... kromě úvodu je to zatím ten nejkratší díl (z těch co mám hotový :D)! :) Takže jestliže se vám tohle zdá dlouhý, tak asi ani nečtěte :D
Jo a co se ještě týče toho příběhu... zapomněla jsem říct, že nevím, jestli děj a celkově zpracování vám bude vyhovovat. Kdyžtak napište, ale upřímně myslím, že je to zpracovaný líp jak Kluk z knížky, ale kdyžtak napište, kdyby jste to nepochopili a tak :)
Jinak ještě.. co se týče ilustrační koláže, která bude u každého dílu jiná... zvětšíte jí kliknutím na ní! :)
Ještě musím zmínit spoluautorku... děkuju za pomoc samozřejmě -KriSty- :)

Více v Celém článku :)

Layout - The Vampire Diares - mám ho dát ke stažení?

24. října 2013 v 17:55 | kate |  Chcete?
Ahojky! Tak dneska přidám dva články... pro ty co nečtou příběh tu bude tento a pro ty, co čtou příběh tu za chvíli (tak půl hoďky) přidám nový díl New school, new problem (jak já nesnáším dlouhé názvy :D )! A pak půjdu oběhnout AFFS, protože nevím jak budu o víkendu stíhat, přijede mi sestra... tak se kdyžtak nedivte :)
Tááááákže... už je to docela dlouho co jsem nedělala žádný lay, ale v zásobě jich pár mám, takže vám je sem budu postupně dávat.. opět bych ráda věděla, zda se vám líbí a mám ho dát ke stažení! :) Je s The Vampire Diares (i přesto, že se na to nedívám :D), který je docela populární, takže si myslím, že by to někdo využít mohl :) Ale je to na vás! :) Pište do komentářů!! :)

PS: Bonusy k tomu s Katy už vyrábím a na Sel se vrhnu co nejdříve! :) Nebojte!! :)

New school, new problem - Úvod

23. října 2013 v 14:45 | kate |  New school, New problem
Ahojky! :3
S -KriSty- jsme se dohodli, že příběh začnu přidávat už teď... máme hotových už 5 dílů a píšu 6., takže by to mělo být v pohodě :) Takže... zatím je to jenom úvod, takže je ještě docela krátký :) Úvody bývají vždy takové... nudné, takže je to o ničem no :D Snad vás to neodradí :)
Úvod je pro tentokrát dělám rovnou příběhem (ne.. Ahoj! jsem...., ale jedu, vedle mě sedí....), takže si myslím, že by to mohlo být o trochu záživnější :)
Takže... přeji příjemné počtení a snad se vám bude příběh zamlouvat! :)
Co se týče dalšího dílu... záleží jaké budou ohlasy a podle toho se rozhodnu, kdy přidám další díl :)
Jo a ještě... napište mi jak se vám líbí úvodka! Je dělaná docela narychlo! :D

Více v celém článku :)

Pretty Little Liars!!!!! Už zítra :3

22. října 2013 v 20:33 | kate |  Moje kecy
Dětičky... já vám to prostě musím napsat! Já jsem tak šíleně šťastná!!! :3 Už zítra!! Ano... už zítra bude nový díl Pretty Little Liars!! Tedy... vyšel už dnes, ale s titulkama bude bohužel až zítra :( No nevadí! I tak!! Konečně se mi to čekání vyplatilo! Už zítra uvidím nový díl! A nejen to! Bude i nový a zároveň první díl Ravenswoodu!!!!!!!!! Omlouvám se, že to na tento blog nepatří, ale já prostě musím...

Tento článek bude podstatně dlouhý, i když plný fotek a videí, ale pokud se vám to nechce číst, tak napište prostě to typické "hezké fotky" nebo "úžasný promo!" jako je to ve zvyku většinou spíše na fanblozích... a nebo, možná bude lepší... článek před tímto je návštěvnost, tak běžte honem napsat "Krásná!" apod. jako vždy xD Ne... dělám si srandu... nechci tady nikoho urazit, prostě vím, že to málokdo přečte, ale upřímně? Nevadí! :D Mě bude bavit psát o PLL!!

Fotky, mé názory, videa a vše ostatní co jsem si pro vás pžipravila najdete v Celém článku! :)

NEFANOUŠCI PLL (TI CO SE NA TO NEDÍVAJÍ) NEMUSÍ ČÍST!!
Nenutím do toho samozřejmě ani fanoušky! :D