Září 2013

Oficiální seznam Affiliates! (od 23.9.2013)

29. září 2013 v 14:58 | kate |  Affs
Anett
Ronnie
Gleek
Carly
Cece
Al*
Bella**
L. & K.
marie2624
Zuzi :)
Zzz
Michaela
*Ashley*
Boo
dejchi.
TeR
Anett
dreamer.
Lenka
Kika
AminQa


Fashion - 3 :)

29. září 2013 v 14:27 | kate |  Fashion
Ahojky! Moc se omlouvám, že jsem tu včera nebyla, ale tak znáte to... bylo venku docela hezky, přijela mi ségra s bráchou a navíc jsem ještě musela pomáhat se dřevem (neřešte! :D) Prostě toho je víc a tak jsem sem nějako nestihla zajít... ani jsem nevěděla co vám sem mám dát... až dnes mě to napadlo! Dlouho už jsem nepřidávala žádný Fashion vyrobený na Polyvore, tak tady je! :)

Omlouvám se za ten nápis, ale prostě to pochopte! :D

Jinak co se týče outfitu.. je sladěn do světlounce modré a doplňky jsou až bílé! Je dělán spíše na nějakou párty, ples či tak než na normální nošení... i když.. kdybyste změnili kabelku, tak by to i šlo! :D Mě se to celkem líbí, nevím proč, prostě je to takové... jemné a dívčí! Kdybych na to měla postavu, tak já osobně bych si to určitě na sebe vzala! :)

A co vy? Líbí se vám outfit?? Jinak měla bych přidávat častěji takovéto články, nebo se mám spíše držet grafiky a příběhů?

Rozvrh - pejsek <3

27. září 2013 v 18:29 | kate |  Školní potřeby
Ahojky! Přesně kvůli dnům jako byl včerejšek jsem sem přednastavila ty ikonky :D Ano... omlouvám se, že jsem tu včera nebyla, ale prostě jsem nestíhala, byli jsme s rodičema nakupovat,, pak jsem se muslea učit, jelikož jsme dneska měli psát 4 písemky z 5 vyučovacích hodin co máme... nakonec jsme sice psali jen 3, protože naše učitelka na AJ nám to odpustila, ani nevíte jak jsem byla ráda! :D
No nic... dneska tu mám pro vás asi jen toto... ano, zase grafika :D Ale chtěla bych, aby se z tohoto blogu stal tak napůl grafický a napůl pisatelský blog... a jelikož příběh ještě nemám dopsaný (dneska na něm snad zapracuji, ale nevím), tak vám sem prostě musím dát grafiku :D No... je to rozvrh, což by evidentně mohl někdo využít, ale sama z vlastní zkušenosti vím, že si rozvrhy moc netisknu :D No, ale co... dám vám to sem :D
Je s pejskem!!! <3 Mým nejoblíébenějším zvířátkem!! :3 Miluju je! Hlavně štěnátka... dlouho jsem s nima už žádnou grafiku neurobila, tak tady je!

Mě se moc nelíbí, ale na to, že je to vlastně celkově asi druhý rozvrh v PFS, tak to ujde! :D

Pokud si to budete tisknout, tak zdroj uvádět opravdu nemusíte! :D A pokud by vám tam to 'By: -Kate' vadilo, tak si to při tisknutí klidně odstřihněte, ale na blog kopírovat se zdrojem (i když to by až tak nevadilo) a nevydávat za své! Jo a při kopírování na blog v žádném případě podpis mazat nebudete!! Jasné?? :D

07 - Ikonky - Obchod

27. září 2013 v 16:00 | kate
Konečně pátek! :)
Pátkem končí i přenastavované články... přes víkend zase něco udělám a příští týden snad zase něco bude, ale nemůžu nic slíbit! :)
Pro dnešek tu máme teda poslední (pokud si teda nenapíšete o nějaký spešl) ikonky a to s nákupním košíkem - můžete je využít třeba s odkazem na váš profil u nějakého internetového obchodu, nebo třeba na nějaký obchod kde si můžete objednat to a to! Je to zase jen a jen na vás! Pokud vás něco napadne, budu ráda když se se mnou v komentářích o svůj nápad podělíte! :)


Opět... duha je v Celém článku! :DD

06 - Ikonky - Chat

26. září 2013 v 16:00 | kate |  Ikonky
Ahojky! Jak jste se dneska měli?? Nebojte... už jenom zítřek a zase víkend! :)
I pro dnešek tu pro vás mám ikonky a to ikonky s jakoby bublinou, já osobně bych je využila s odkazem třeba na blogový chat nebo je tu třeba i návštěvní kniha! Je to zase jen a jen na vás! Snad je někdo využije! :)
Mimochodem... Chcete ještě něco? Zítra budou poslení co mám v zásobě, ale jestli chcete nějaký speciální, tak napište a pokud to půjde, tak je vyrobím! :)


Opět tu máme i duhové provedení, teď mě tak napadá... nevím proč to dávám do Celého článku, ale co už :DD

Our New Home!! <3

25. září 2013 v 18:59 | kate |  Moje kecy
Takže...přidala jsem dneska už aspoň ten jeden článek co by vás mohl zajímat, tak můžu přidat úplnou kravinu! :D Když jsem byla včera u kámošky, tak jsme si na docela známe stránce POLYVORE vytvořili "náš nový dům"! Aneb naházeli jsme na "plátno" všechny hezké věci co se nám líbili a jednou bychom je chtěli mít a "hezky" je srovnali :D Takže tak... pod obrázkem máte kdyžtak vysvětlení proč tam určité věci jsou (jen ty co mi přišli zajímavý) :D

Táááákže... je to ta stejná kámoška jako ta co je ulítlá na 1D (asi už jsem o ní psala), tak proto je tam ta budka, holub, batman, koberec s batmanem a spidermanem a ten jelen nebo co to je... budka (znáte ten photoshoot u té tel. budky, ne?? mimochodem, domluvili jsme se, že až jednou budeme bydlet spolu, tak si to postavíme doprostřed pokoje a každý den budeme volat 1D! Chudáci! :D), dále... ten holub aneb "Kevin"... vlastně ani nevím proč tam je, jen vím, že to má spojitost s 1D :DD Pak ty symboly Batmana a Spidermana... jeden člen (nevím který) má rád toho a jiný zase toho :D A pak je tam ten jelen... ten má taky spojitost s 1D, ale zase to nějako nechápu! :D Jo a málem bych zapoměla... to Nandos taky, ale to nevím proč (opět) :D
Pak co je ještě zajímavý? To Auto.. neboli.... Bourák samozřejmě! Toho tam budeme mít na zdi kdyby k nám náhodou přišel na návštěvu můj (snad jednou) švagr! :D Miluje totiž Autíčka a taky medvídky Pú (je mu 23! :D)

A teď ještě co je které... táááákže... moje je ta růže, ten obraz s peřím, ten růžovo-šedo-černý koberec, ten obraz s tou holkou (má dokonalý vlasy...ty chci! :D)... ta postel je společná (budou dvě, ale dát jí tam dvakrát by byla kravina) a pak je moje ta svíčka :)
Kámoščino je: obraz ze Spidermanem (vlatně všechno se Spidermanem a Batmanem), jelen, Kevin (holub), a Nandos :)
Ostatní je společný! :D
----------------------------------------------------------------------
Táákže... tento článek asi postrádá smysl, co? Ale co už... pro mě je to docela důležitá kravina, protože víte jak jsme se u toho nasmáli?? :DDD A ty hlášky u toho :´DD No... povolila mi to sem dát, takže jsem si řekla, proč se s vámi o můj zážitek nepodělit... i když stejně většina z vás si nejspíš přečetla jen první odstavec a napíše 'Hezký obrázek' nebo něco podobnýho! :D

A JEŠTĚ BYCH VÁS CHTĚLA O NĚCO POŽÁDAT... JESTLIŽE MÁTE RÁDI ONE DIRECTION A MÁTE FACEBOOK... MOHLI BYSTE PROSÍM DÁT TÉ KÁMOŠCE LIKE NA JEJÍ STRÁNKU (má jí ještě s jednou holkou)? SNAŽÍ SE BÝT DOCELA AKTVINÍ A MYSLÍM, ŽE TA STRÁNKA JE DOCELA HEZKÁ (PODLE MĚ!) A BRZY ZAČNE PŘIDÁVAT I PŘÍBĚHY (můžete znát pod pojmem spíš FanFiction) A PODLE TOHO CO ŘÍKALA (DĚJ), TAK BY TO MOHLO BÝT ZAJÍMAVÝ, ALE JEŠTĚ JSEM HO NEČETLA....TAKŽE... KDYBYSTE MĚLI ZÁJEM (to poslední co chci je někoho do toho nutit, jen vám to spíš nabídnout!), TAK DEJTE PROSÍM NA TUTO STRÁNKU:

LIKE


Hodnocení pro Cece

25. září 2013 v 18:08 | kate |  Blogů
Ahooooooj!!!
Jak se dnes máte?? Já fajne, škola fajn,... Dokonce mám melír!! Černo-modro-zelenej :D To víte... měli jsme výtvarku a spolužák si hrál :D Ale už mi to jakžtakž zmizelo, ale budu si je muset pořádně umýt :D Snad se mi tím neobarví celá hlava! :D To by byl průůůůšvich :D Bych ho asi zabila a taky mu jeden udělala! Na jeho bloňďatých (až bílých) vlasech by hezky vynikl :D
Tak ale teď už ke článku, dlouho už tu nebyla žádná recenze blogu, tak jsem se dneska pro jednu rozhodla :D Jinak už začínám psát nový díl příběhu, tak snad bych ho mohla do konce týdne přidat, ale vše záleží na tom, kolik budu mít času :)

HODNOTÍM TENTOBLOG ANEB MÉ AFFSKO

1) První dojem
Tvůj blog na mě působí spíše jako webová stránka a to se mi zdá takové "jiné" a to se mi líbí! Příjde mi to takové...zajímavé! :D
10/10 bodů :)

2) Dess a celkově grafickou úpravu
Design je krásný (jak už jsem psala)! Jen bych vytkla jednu věc, kterou jsem zkoumala už asi dvakrát... moc se mi nelíbí jak je v menu takový místo mezi nápisem Menu a Site info... osobně nemám zkušenosti s tímto problémem, ale prostě se mi to nelíbí... má to hromada blogů a mě to vždycky zaráží :D Další věc co bych vytkla je, že menu nemáš moc sladěné... teda jo, ale nápisy jako Site info, Navigation jsou stejný typ, ale proč je teda Wanna be Affs, Chat (ten druhý - modrý) a Ask me napsané jinak?? To trochu nechápu... hlavně ten Chat, protože ten je úplně jinou barvou :(
7,5/10 bodů :)

3) Aktivnost
Aktivita je teď mnnohem lepší než dříve a to je dobře! Jsi aktviní každý den a myslím, že si za to zasloužíš plný počet bodů!
10/10 bodů :)

4) Články (jak píšete,...)
Tvé články jsou sice hezké, ale příjde mi buď jak kdyby to psali dva lidé a nebo jak kdyby jsi určité články kopírovala... nechci tě teď z ničeho obviňovat, ale prostě mi příjde jak kdyby jsi něco nepsala ty... poznám přece rozdíl mezi tímto a tímto článkem (ku příkladu!) Proč by jsi psala v každém článku 'Bella Thorne'... '15 let stará herečka' apod (a někde to zase není :D)... nechci tě obviňovat že kopíruješ a i kdyby, ne ode mě, takže mi do toho nic není, ale stejně ti bodík odečtu, protože i kdyby jsi to psala TY, tak se mi moc tento styl psaní nelíbí :( Promiň :)
9/10 bodů :)

5) Originalitu
Já si myslím, že tvůj blog je docela originální! Přece jen... už ten design, který málokde najdeme! Dále málokde vidím 'blogový chat'.. Je to originální a mě se to líbí!
10/10 bodů :)

CELKEM JSI ZÍSKALA 46,5 BODŮ!! GRATULUJI! TVŮJ BLOG JE SKVĚLÝ A JÁ TAM STRAŠNĚ RÁDA CHODÍM! PÁR CHYB SE NAJDE, ALE CO UŽ! JSEM RÁDA, ŽE JSEM TVŮJ BLOG NAŠLA A ŽE HO ZNÁM! JEŠTĚ BYCH CHTĚLA PŘIPOMENOUT, ŽE HODNOCENÍ JE ČISTĚ MŮJ NÁZOR!!!!!

05 - Ikonky - Domovská stránka

25. září 2013 v 16:00 | kate |  Ikonky
Ahojky :) Jak jste přežili dnešní den ve škole??
I dnes tu pro vás mám ikonky, teď už to budou ikonky, které spíš nevyužijete, ale co kdyby jo? :D
Dnes tu mám ikonky s domečkem jako domovskou stránkou :) Jejich funkci nechám na vás! Přináším vám pár tipů jak je využít, ale třeba příjdete i na jiný, mnohem lepší způsob! Mě ale napadá využít je třeba s odkazem na hlavní stránku vašeho blogu (myslím tím to, když bude adresa končit .blog.cz)... nebo je můžete využít tak, že na blog dáte ikonku s odkazem na vaši domovskou stránku - seznam, centrum, google a tím zajistíte pro sebe i pro své návštěvníky rychlejší přístup k tém stránkám :) Nebo na ně můžete dát odkaz na vaše oblíbené blogy apod. :) Ale všechno jsou to jen takové blbosti co nejsou potřeba a nejsou ani moc efektní, ale pokud by někoho něco dobrého napadlo, budu ráda, když je využijete! :)


I u těchto ikonek je duhové provedení v....... Celém článku! :D

New Lay!

24. září 2013 v 20:42 | kate |  Informace
Takže... dnes byl u nás rodičák... jak u vás? Já jsem naštěstí bezproblémová a navíc to byl rodičák seznamovací, takže v poho :D Ale... jak jste si všimli tak jsem změnila layout, změnila jsem ho hned jak jsem přišla ze školy, tudíž někdy v jednu hodinu, ale pak jsem šla za kámoškou, tak jsem o tom nestihla napsat... až teď píšu protože jsem se k tomu konečně dokopala! :D Takže k layoutu:

Mě se lay vcelku líbí, je takový..... nevím... jiný :)? Tento styl jsem ještě nezkoušela a jsem s ním vcelku spokojená, ale mě se lay vždy líbí tak chvilku a pak se mi líbit přestane... dělala jsem ho včera večer, takže tak zítra až pozítří se mi zhnusí, nebojte :D Co se mi na něm vlastně ZATÍM líbí? Asi to, jak je vytáhnuté vě části fotky, protože je to něco jiného a napadlo mě to když jsem dělala jiný lay (který bych eventuálně sem mohla dát), tak jsem si říkala, proč neudělat tak i tento! :D No dále se mi celkem líbí ten přechod ze žluté do oranžové, což se přiznám, mě nikdy nenapadlo :DDD
Našli by se tam určitě i chyby, které popravdě........vidím... zase to křiklavé písmo, ten žalud má divný tvar,... Ale myslím, že podobné chyby najdeme na hromadě layů :D

A jak se líbí vám?? Protože záleží hlavně na vašem názoru, ne na mém! :D

Návštěvnost (16.9. 2013 - 22.9. 2013)

24. září 2013 v 20:23 | kate |  Návštěvnost
Pondělí: 18 (48)
Úterý: 17 (75)
Středa: 26 (50)
Čtvrtek: 30 (47)
Pátek: 17 (38)
Sobota: 25 - (54)
Neděle: 38 (47)

Celkem: 171 (318)