Kluk z knížky - 4. díl

2. července 2013 v 13:44 | kate |  Kluk z knížky
Tak si dávám chvilku pauzu od uklidu a jdu dopsat ten díl :) Už teĎ je docela dlouhej, tak snad to dopadne nějak, že to vás to neodradí svou délkou :) Ale já psala a psala a nedošlo mi, že už je toho tolik :D No... snad se vám to bude chtít to číst :)


Už jsme stáli před vchodovými dveřmi, už jsem je otevírala a vtom...NIC. Všechno mé radostné očekávání bylo rázem fuč! Vanessa si toho asi všimla a pohotově se zeptala "Děje se něco?" uvědomila jsem si, že by bylo blbé říct Čekala jsem že tu bude oslava, to bych byla asi vážně za magora a tak jsem radši řekla "Nic" a šla jsem k brance. Van šla za mnou. "Nechceš jít se mnou? Asi ne, co??" zeptala se Van. "Hm... ale jo, jdu! Stejně nemám co jiného na práci!" odpověděla jsem a šla jsem s ní.
Ness bydlí jen pár bloků od nás, takže tam budeme zachvilku. Při cestě jsme si povídali o všem možném... co se mi dneska stalo, samozřejmě bez té části, kde jí vyprávím jak moc jsem zoufalá, že mi nikdo neudělal oslavu, vyznělo by to asi moc snobsky. Taky jsem jí řekla, jestli by se zítra nechtěla stavit, ale se smutným pohledem mi odpověděla, že už něco má. Ani nevíte, jak mi bylo. Myslela jsem, že se i rozbrečím, příjde mi to, jako kdybych byla všem ukradená. Vím, že to asi přeháním, může mít cokoliv, může pomáhat rodičům, babičce,... co já vím, ale bylo mi to líto, už jsme spolu nebyli venku kdoví jak dlouho. Asi to poznala na mém obličeji a tak v zápětí řekla "A co pozítří? To mám čas!". "Hmm..." zamyslela jsem se. "To nemůžu, promiň" Super! Teď budu vypadat jako naprostej šílenec! Málem se rozbrečím, že na mě nemá zítra čas a sama nemůžu! Ale co mám dělat... musím k babičce! "No a co popozítří?" zeptám se a doufám... ovšem to mi Ness hned vyvrátí "Ne to nemůžu... jedeme nakupovat!" Ajo... já na to úplně zapomněla.. Ness o tom básní už tááák dlouho. Došli jsme.... k Van domů... "Jsme tu!" zvolá Ness... "Jojo... tak já půjdu! Zatím!" řeknu tak napůl zklamaně, napůl naštvaně. "Tak papa! Domluvíme se později!" řekne Ness tím svým milým hlasem. "Jo... čau!" řeknu mrzutě.
Při cestě domů přemýšlím o tom, čím to je... vždyť jsme byly s Ness nejlepší kamarádky a najednou na sebe nnemáme ani čas. Je to na nic... přicházím domů s malou nadějí, že přece jen někdo na té zahradě bude... NIKDO! No... co už, ani mě to nezklamalo, čekala jsem to... jdu si lehnout a přemýšlím... o všem!
Je půl devátý večer.. já spím. V zápětí mě ale probudí bušení na dveře. Docela se leknu, ale už je mi všechno jedno "Dále!" vykřiknu. Vtom se mi do pokoje vrhne snad 20 lidí! Nestihla jsem si všimnout kdo všechno, ale byla tam Ness, Kelsie, Hanna, Samantha a ostatní kámošky ze školy. Byla tam i máma, Kim, teta, strejda a ostatní členové rodiny. To by mi nevadilo, ale on tam byl i Josh! JOSH MARKS!!! Panebože! To je můj Kluk snů už od mých 12 let!! OOOOO!!! A on... právě on mě teď vidí v mým triku s méďou a teplákama, který jsou vytahný!! Navíc mý vlasy!! Vypadám jak čarodka! O! Panebože!! To je trapas!!
"Všechno nejlepší!" vykřiknou všichni naráz a dopředu předstoupí Kim... která mi předá malou krabičku se slovy "Všechno nejlepší ségla!" a rozesměje se. "Děkuju moc!" řeknu a už rozdělávám krabičku ve které nalézám dokonalé naušnice z kolekce mé sestry "KIMIÁNIE", vymysleli jsme to, když byla malá a ona až do teď vyrábí různé šperky a podobně... Tyto naušnice se skládají z tyrkysových korálků a zelených peříček. "Děkuju moc... jsou krásné!" řeknu a Kim obejmu. Vypadá to, jako že je v pohodě, jako by dnešní ráno neexistovalo.
Po chvilce trapného ticha mamka řekne "A co takhle dát si.... DORT!!" Pekla jsem!! Všichni se tedy vydájí na dort jen já a Ness zůstáváme v pokoji... Musím se převlíknout do něčeho kulturnějšího. Ness je moje rádkyně... vybírá mi co si mám na sebe vzít, ona je přes módu úplně dokonalá. Ví co se kam hodí, co se komu líbí, jak radši nevypadat,.. Prostě dokonalá.
Vždyť to říkám! Ness mi vybere dokonalý úzký tmavý džíny a tyrkysový (ano, abych mohla potěšit Kim a vzít si ty její naušky) top... k tomu mi vybírá i boty, říká, že nemůžu jít v bačkorách a tak dostávám na vybranou mezi tyrkysovýma balerínkama, které jsem si nedávno vybrala v obchoďáku, kde jsme s mamkou nakupovali a tyrkysovýma botama s šíleně vysokými podpatky. Ihned mám jasno, beru si balerínky a jdu si to všechno vzít na sebe... kalhoty mám a slíkám si triko... V tom někdo zaklepe na dveře, ale než stihnu cokoliv říct objevuje se ve dveřích...
----------------------------------------------
PŘEDCHOZÍ DÍL - ZDE

NÁSLEDUJÍCÍ DÍL - TADY
---------------------------------------------------

Pár otázek no...xD
1) Jak se vám díl líbil?
2) Má cenu v tomto příběhu pokračovat? Nenudí vás?
3) Kdo se asi objeví ve dveřích??

To je vše... snad se vám tento díl líbil :) Pokusím se přidat další co nejdříve, abyste nemuseli čekat tak dlouho jak na tento :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cece Cece | Web | 2. července 2013 v 16:22 | Reagovat

1) Je úžasný, až jsem z toho brečela :D
2) Ano, hned jsem si ho oblíbila!! Nenudí mě!!
3) To bohužel nevím :D  :D

2 Anett • bellathorne-official Anett • bellathorne-official | Web | 2. července 2013 v 21:21 | Reagovat

1) Líbil!!:)
2) Nudí? Jasně že ne! Těším se na další díl :)
3) Uvidíme..nechám se překvapit:3

3 † dreamer † † dreamer † | Web | 2. července 2013 v 23:13 | Reagovat

1) SUper :))
2) Jo je to fajn ,líbí se mi to :))
3) Řekla bych že to bude asi Josh :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama