Květen 2013

Už zítra.. PANE BOŽE!! HELP ME PLEASE!!!

31. května 2013 v 21:33 | kate |  Moje kecy
Ahojky, tak jak se vám daří, mám nachvilku čas a tak jsem si řekla, že bych sem mohla zajít :) Konnečně mám volný čas, jestli vás to zajímá co vlastně celý dny dělám, tak čtěte dál, ale jestli ne, tak můžete přeskočit ke konci článku :)

1) STŘEDA - to jsem byla na závodech, naše družstvo bylo zase druhý :D ale já jsem byla na 800 m předposlední (:( ) na 300 m asi 3. nebo 4. z 8 (našeho rozběhu), a ve štafetě jsme byli asi 2. :D To jde ne?? :D

2) ČTVRTEK - tak to jsem byla u kámošky a pak jsem šla na zkoušku.... byla zase sranda :DD No to je jedno... celkem nudnej den krom toho

3) PÁTEK - to je dnešek... po obědě jsem jela ke kámošce (jinný) a tak jsme se chystali na divadlo (zkoušeli jsme hluboký hlas, dělala mi vousy,...) a pak jsme šli do školy na generálku.... byly jsme tam až do půl 9 a až před chvilkou jsem se dostala domů :) Teď píšu tenhle článek a dívám se na Prolhané krásky, ten seriál protě MILUJU!!!!! WOW!!! Kdo ho ještě zná??? Je to dokonalý! Zachvilku dokoukám 1. serii! Vím. jsem docela pomalá, ale nemám na to čas :(
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4) ZÍTRA - no... HELP ME PLEASE! Tímto se omlouvám všem věřícím za nadpis.... ale já se táááááák bojím!!! To nezvládnu!! Mám strach že zspím, spletu se nebo cokoliv jinýho :((((( Já nevím jak to zvládnu.... navíc tam budem do asi 12 večer... ÁÁÁÁ!! To bude strašný!! :(

No nic, já jdu, tak zatím pa a zítra tu téměř na 100 % nebudu, tak mi držte palce a zatím pa

PS: MOC DĚKUJU ZA PODPORU V KOMENTÁŘÍCH U MINULÉHO ČLÁNKU :) DĚKUJU MOC!!!

Nestíhám :(( - Týdenní POLOPOZASTÁVKO

28. května 2013 v 22:05 | kate |  Informace
Ahojky, jak se máte? Já hodně blbě... zase nestíhám, věděla jsem, že tu nebudu moc často, ale že nebudu stíhat vůbec, to jsem netušila, vím že se na mě možná budete zlobit, ale myslím že to není tak strašný... opravdu teď máme téměř každý den zkoušku.. tady máte můj rozpis následujícího necelého týdne:

STŘEDA - jedu zase na závody a vrátím se až o půl 8, takže bych tu stejně byla až pozdě večer a to se mi sem nechce
ČTVRTEK - mám zkoušku asi od půl 6 do 7, ale předtím jdu ke kámošce a než příjdu, tak je tam půl 8, takže bych tu mohla být zase až tak od 9 :(
PÁTEK - mám zkoušku od 6 do 9, ale předtím budu muset udělat všechno na pondělí, protože v neděli nevím jak to budu stíhat
SOBOTA - to hrajem divadlo, ale možná, že tu ráno budu, třeba mi to aspoň pomůže nebýt tak nervozní
NEDĚLE - to budu děla\t to co nestihnu v pátek a navíc budu spát až tak do půl 12 a stejně asi budu sspát u kámošky (ze školy to má blíž než já)

A navíc ještě má přijít příští týden do školy inspekce, takže si musím dát do pořádku všechny sešity... a učitelka na AJ celej rok nekontrolovala slovníček, takže ho nikdo nedělal a najednou ho musím mít celej (9 lekcí po cca 25 slovíčkách :((( ) Je to na prd

Takže závěr.... Mám toho teď opravdu moc a jak už říká nadpis dávám POLOPOZASTÁVKO (POLO - budu možná přidávat, ale pouze ASI, takže čekejte, že kdyby jste tu nic nenašli, tak ať se nedivíte :) Jde o to, abych se nemusela každý druhý den omlouvat že jsem tu předcházející den nebyla, tak tady na to máte článek a víte o tom)...

AFFS - PROSÍM OMLUVTE MĚ Z OBÍHÁNÍ, TO ASI OPRAVDU NESSTIHNU, STEJNĚ TAK Z KONTROL, KDYŽ BUDU MÍT ČAS, TAK VÁS URČITĚ OBĚHNU!!!!!! ALE JDE O TO, ŽE SI NEJSEM JISTÁ JAK BUDU STÍHAT A NECHTĚLA BYCH, ABYSTE BYLY NAŠTVANÍ ŽE NEOBÍHÁM... SLIBUJI, ŽE VÁM TO PŘÍŠTÍ TÝDEN VYNAHRADÍM :)

Tak zatím papa a krásné sny a teď mě tu čekejte méně :) DĚKUJI MOC ZA POCHOPENÍ!!!!!!

Nezapomeňte hlasovat!

27. května 2013 v 21:49 | kate |  Informace
Ahojky, jdu spát, jen čekám až se mi přetáhne do mobilu písnička a tak vám jen v rychlosti chci připomenout, aby jste hlasovali o projket, který byste na tomto blogu chtěli (pokud jste ještě nehlasovali) :)

HLASUJTE ZDE!!


Bleskovka :D

27. května 2013 v 14:49 | kate |  Soutěže
Tak ještě bleskovka a pak půjdu :) Prvních 5 se mohou těšit na diplom :)

1) Ahoj, jak se máš?
2) Chodíš do školy?
3) Co na světě nnejvíce nnenávidíš?
4) Co na světě nejvíce miluješ?
5) Hrál/a jsi už někdy v nějakém divadle?
6) Umíš zpívat?
7) Co chceš nna diplom?

PS: Chci připomenout všem Affskům, aby se zapsali ZDE (chtějí-li být i nadále AFFS)

Dnes tu nebudu :((

27. května 2013 v 14:39 | kate |  Informace
Ahojky, jsem tu dneska jen na skok, protože jsem teď přišla ze školy, a zachvilku půjdu na zkoušku (teda neoficiální, protože jdu jen ke kámošce, ale zkoušet BUDEME!! :D ), bude to zkouška mého hlasu, protože neumím dělat klučičí hlas a nemám kdo by mě daboval, protože kluk co mě měl dabovat nemůže, jelikož bude stát jinde :( NEVÍTE NĚKDO JAK SE HO JEDNODUŠE NAUČIT? Vždycky se začnu smát :D No to je jedno, budu muset končit.... Ještě vám ale stihnu přidat bleskovku (dlouho tu žádná nebyla), jelikož tam mám být až o půl 4 :)

Projekt??

26. května 2013 v 15:17 | kate |  Moje kecy
Ahojky,
jak se máte?? Já vcelku mizerně, jsem naštvaná na ségru, ale to je jedno.... :)

Jak už jsem vám sem aspoň třikrát psala... začala bych dělat takový "Projekt", jenže nevím jaký... prošla jsem pár blogů a inspirovala jsem se a něco jsem vymyslela, jenže nevím co vybrat a záleží spíš co by bavilo VÁS než mě :D Takže vám přinnáším seznam a vy MOC PROSÍÍÍÍÍM HLASUJTE v anketě, kterou naleznete pod článkem (popřípadě pište komentáře třeba i na další návrhy) a já bych na výsledcích té ankety začla nějaký z nic (možná víc) dělat :) Některé z ncih se možná nedají považovat za projekty, ale pro mě je projekt to, co se opakuje (každý den, každý týden,.....) akorát po každý jinak :) Takže jdeme k seznamu a vy NEZAPOMEŇTE HLASOVAT!!!!!

1) Fotka dne, popřípadě týdne - určitě to znáte, prostě vyberu na každý den (týden) fotku, kterou přednastavím a vždy v určitou dobu se vám zde zobrazí :)

2) Fotka měsíce - tohle je trochu jiný, šlo by o to, že byste hlasovali třeba z 5 fotek, která je nejhezčí a ta by se stala fotkou měsíce - můžete to znát pod POTM :)

3) HOT or NOT - prostě vám dám fotku a vy hlasujete, jestli se vám líbí (HOT) nebo ne (NOT) - taky určitě znáte :)

4) Píseň dne (týdne, měsíce, Hot or Not) - šlo by o to stejný jako v předchozích, ale byla by to píseň :)

5) Týdenní projekt 1 - šlo by o to, že bych si vždycky na týden vybrala nějaké téma (třeba ŠKOLA, AMERIKA) a potom bych každý den přidávala článek o tom (můj názor, klady, zápory, tipy,...) a nakonci by byla třeba diskuze :)

6) Týdenní projekt 2 - tady by šlo o to, že bych si na každý týden vybrala slovo (třeba PRVNÍ, ŠKOLNÍ,...) a každý den bych k tomu něco přidala, například PRVNÍ - PUSA, ŠKOLNÍ DEN, SLOVO, LÁSKA, PRÁCE,... a potom bych k tomu určitému spojenní slov psala článek - např. napsala bych jak proběhl můj prví školní den, co si o něm myslím apod. :)

7) Abecední projekt - tady by šlo o to, že bych třeba každý druhý (třetí,...) den měla určené jedno písmeno - A, poté B, poté C,... - k tomu bych napsala pár slov začínající na ně a zase nějaký můj názor na to :) Určitě to znáte, mnoho blogů to dělá :)

8) Zvířecí projekt - tohle jsem snad na žádném blogu zatím nneviděla, šlo by o to, že bych si na každý druhý (třetí,... to by se dořešilo) den vybrala jedno zvíře o kterém bych poté něco napsala, základní informace, jestli se mi líbí, jestli bych ho brala domů, ...

9) Týdenní zvířecí projekt - toto by bylo podobné předchozímu nápadu až na to, že bych měla jedno zvíře na celý týden a psala bych každý den něco jinýho (např. PO - základní informace, kde žije atd. ÚT - můj názor ST - obrázky ČT - zajímavosti, PÁ - diskuze + soutěž --- to by se ještě domyslelo není to jistý)

Mám pocit že jsem chtěla ještě něco, ale nemůžu si vzpomenout, tak asi nic :) TAKŽE NEZAPOMEŇTE HLASOVAT V ANKETĚ POD ČLÁNKEM!! JE TO POUZE NA VÁS!! A PIŠTE MI, POKUD VÁS JEŠTĚ NĚCO NAPADNE :)

Hodnocení blogu pro Bellu**

25. května 2013 v 10:49 | kate |  Blogů
Tak vám sem dám ještě jeden článek a pak půjdu mamce pomoct s obědem, ale odpoledne nebo k večeru bych se tu mohla znovu objevit :)

Tentokrát hodnotím blog mého Affska - TADY :)

HODNOTÍM:

1) První dojem
Tvůj blog na mě působí dojmem, že je o Emmě Watson... to tím designem, což není pravda... to je trochu matoucí a proto ti dávám dolů jeden bodík, ale jinak dess jako takový je krásný, ale měla by tam být spíš Sel :)
9/10 bodů :)

2) Dess a celkově grafickou úpravu
Dess je boží, jen jak už jsem zmiňovala by tam měla být Sel, nevím, teď jsem měla pozastávko, tak nevím, jestli to má nějaký důvod, kdyžtak se omlouvám, ale je trochu podivnný, kouknout na dess... jo to bude o Emmě Watson a pod tím najít novinky o Sel, ale body už jsem ti za to strhla, tak to tak necháme :) Ale nemusím moc zarovnání na kraj, ale je to jen MŮJ názor!
9/10 bodů :)

3) Aktivnost
Tvá aktivnost je zatím asi nejlepší, já se většinou koukám na poslední týden (popř. posledních tak 10 článků) a ty napíšeš každý den alespoň pár článků, což je super... Minulý táden jsi byla aktivní dost a než bych se dostala k dalším dnům, tak by byl zas školní týden :D
10/10 bodů :)

4) Články (jak píšete,...)
Články jsou fajn! Nevím co jinýho říct :)
10/10 bodů :)

5) Originalitu
Ale jo, jsi originální, často píšeš o různých modách, tipech apod. To se mi moc líbí!
10/10 bodů :)

ZÍSKALA JSI 48/50 BODŮ!!! GRATULUJI!! MÁŠ KRÁSNÝ BLOG, DÁVAT SI TĚ DO OB NEMÁ SMYSL, PROTOŽE TĚ UŽ MÁM V MÝCH AFFS, TAK TO PODLE MĚ STAČÍ!! :) A PROMIŇ ZA TEN DESS, JESTLI TO MÁ NĚJAKÝ DŮVOD :)

Úprava fotky - Pláž :)

25. května 2013 v 10:26 | kate |  Úpravy
Ahojky, jak se vede?? To už je hodin co?? Já... normálně rraní ptáče jsem dneska vstávala až v o půl 10 :D Teda asi půl hodiny jsem četla Babičku (poviná četba), ale i tak :D Už jsem stihla oběhnout Affska a taky se nasnídat, ale furt jsem ještě rozesspalá :D No nic... včera ještě než jsem šla spát jsem si hrála v PFS a vytvořila jsem toto:

Vím... je to nic moc, ale strašně mě tyto úpravy baví!!!! Jsou super (aspoň pro mě), budu ráda za váš názor :) A nenudím vás už trochu?? :D

A zas.. :( :DD

24. května 2013 v 22:36 | kate |  Informace
Ahojky :)
Moc se omlouvám, že jsem tu včera nebyla, ale nestíhala jsem :( Měla jsem docela dost úkolů :((((( Je mi to moc líto, ale prostě blíží se uzávěr známek a tak si nesmím dovolit "pochybení" :( No.. dnes už nic nestihnu, půjdu si hajnout, ale slibuju, že vám to o víkendu vyahradím, ale zase nevím jak to bude s příštím týdnem, téměř najisto vám můžu říct, že v pátek (zkouška od 6 do asi půl 10 večer) a sobotu (zkouška od 4 do 6 a poté od 7 do 11 večer hrajem) tady budu minimálně a v neděli když tak až k večeru :) A ve všední dny.... no, v pondělí bych tu teoreticky být měla, v úterý též, ale ve středu assi ne a když tak až tak kolem osmé večer, ve čtvrtek taky spíš ne a v pátek už jsem říkala že téměř najisto ne :) Ale nadcházející týden by měl být o mnoho lepší, budeme mít po divadle a nebudu mít ty příšerný zkoušky (i když je na nich psina) :DDD Mimochodem tím se chci vrátit k minulému článnku a vašim komentářům.. děkuji všem za úžasnou podporu a to mě ani neznáte osobně... věřte mi, že v ten osudový den budu myslet na vaše úžasné komentáře a podporu :) Děkuju moc :) Jste úžasní!!
Pokud byste měli zájem vědět o čem to divadlo je, tak napište do komentářů a já vám napíšu nějaký článek kde vám ho přiblížím, ale nemá cenu to psát, když nevím, jestli by vás to bavilo :)

Jinak dochází mi nápady co psát... řekněte si co byste chtěli?? Samozřejmě se chystám pokračovat v psaní příběhů, už to mám rozepsaný, ale nikdy nevím jak ten díl dokončit... Taky jsem mluvila o projektu, o tom bych vám mohla později něco napsat, taky tu pak bude ta hitparáda, ale jinak takhle nevím co psát kromě deníčku, který bych si tipla vás už unavuje ne??? :DD

No nic, budu muset končit, ale zítra tu čekejte minimálně 2 články, pokusím se víc, ale NEVÍM TO JISTĚ!!!

Ještě vám ale musím doporučit tohle:
Klikněte ZDE - zajeďte dolů pod článek a tam naleznete video - pusťte si ho - a pokud znáte LYLAS od Seleny Gomez tak vám to něco připomene, nebo pokud se díváte na superstar... komu fandíte??? Já teď Sabince!!! A z kluků nikomu, oba je nenávidím.. to je dobrej nápad mohla bych napsat článek o superstar, co vy na to??? Jinak ale to video.. úplně ho žeru, ještě teď se tlemim smíchy :DDD Vím že není až tak vtipný, ale já prostě nemůžu z toho, že si tam zpívali zrovna LYLAS a ještě Smejky.. jažiš jak tam tancoval (jestli to byl tanec)... ten byl sladkej... ANO, přesně tak, fandila jsem jemu (z kluků)! A ty jejich komentáře :DDD Ale je to jen můj názor :)


Tak a teď vážně DOBROU zítra!!!! :) AFFS oběhnu též až zítra, teď už jdu chrupkat :) DOBROU :)

Promiňte...

22. května 2013 v 17:15 | kate |  Informace
Ahojky, omlouvám se, že jsem tu včera nebyla, měla jsem docela náročnej úkol do občanky :) A pak jsem chtěla být chvilku s mým pejskem.. dneska tu taky moc nebudu, asi jen oběhnu affs a pak půjdu dělat věci na projekt... musím najít informace o renesanci :) Ale tak něco vám sem napíšu, ať máte co číst :D

Dneska jsme měli zkoušku (zkoušíme na divadlo, který 1.6. hrajem před všema lidma (co příjdou se podívat)) a vůbec to neumíme, dneska jsme to hráli před naší třídní a ještě před učitelkou na češtinu (má dramaťák) a se divim že z nás neměli srandu... jak my tam máme (s kámoškou) hrát stínohru na 3 příběhy a u toho prvního jsme nějako nestíhali (jsme se s tou kámoškou nedohodli).. to jste měli vidět :D

No nevím co bych vám ještě vyprávěla.... tak já asi půjdu... musím oběhnout affska a pak udělat tu renesanci :) Možná že sem ještě zajdu :) Ale zatím pa :)