Březen 2013

Strašně moc se omlouvám = POZASTÁVKO

19. března 2013 v 17:57 | kate |  Informace
Ahojky, ježiš já se tak moooooooooooooooooooooooooooooc omlouvám, za to že jsem tu nebyla, neměla jsem náladu :( A ani teď nemám náladu sem chodit, jen mi přišlo nespravedlivé vám to neříct a neomluvit se vám za to :) Vím, že je docela pozdě, ale pořád lepší než nikdy... blogování mě už nějako nebaví, ale myslím si, že když si dám pauzu, tak to bude lepší :) Doufám....

Nevím na jak dlouho to bude, ale tipuju tak měsíc, 2, do prázdnin (velkých) se určitě ozvu a asi pro vás připravím nějaké překvápko :) No tak uvidíme :)

Nemám moc času na dlouhé povídání, protože musím udělat referát do dějáku, věty do ajiny a podobně, nevím proč, ale mám pocit, že teď mám víc úkolů než jsem měla například před jarníma prázdninama :( Už mě to štve :( No jo no, hold s tím nic nenadělám :( Fakt je to příšerný, minulej a předminulej týden jssem celý odpoledne dělala úkoly, učila se (především zemák) a taky jsem dělala asi 2 projekty (docela velký, jeden A2 a jeden dokonce A1) a ještě další 2 referáty :(

Fakt se moc omlouvám, ale nejde to, mám toho moc a možná proto mě ani na blogu to nebaví.... jde o to, že když po všech těch úkolech sednu k PC (pokud na tom zrovna nemusím dělat nic do školy), tak už jdu jen na FB, kouknu co je novýho, píšu si s kámoškama, pustím si nějaký písničky, popřípadě si pustím nějaký film a podobně, nemám čas ani náladu psát články, snad se moc nezlobíte a odpustíte mi to pozastávko :)

Především moc se omlouvám AFFSkám, za to, že jsou tak úžasní a doufám, že si mě nesmažou a omluví mě z kontrol, ale pokud ne, chápu to, je to moje chyba a můžu si za to sama, ale věřte, že s tím nemůžu nic moc dělat :( Děkuji za pochopení a zatím se tu mějte hezky, papa... mám vás ráda (všechny!) a doufám že to chápete :)

Teď už musím jít dělat ten referát, takže vám to... AFFS nemůžu napsat na blog, ale tak snad si toho všimnete :) Zatím pa a ještě jednou se moc omlouvám :)