Únor 2013

Vyhlášení kontroly AFFS

27. února 2013 v 17:14 | kate |  Affs
Ježišmankote, já uplně zapomněla dát sem vyhodnocení kontroly AFFS :) Tak tady je:

ZAPSALI SE - NECHÁVÁM:

NEZAPSALI SE - STEJNĚ NECHÁVÁM:

NOVÁ - SAMOZŘEJMĚ NECHÁVÁM:

NEZAPSALI SE - NENECHÁVÁM:

Jsem ráda, že přicházím jen o 1 Affs, všem moc děkuji, že se zapsali :) Mám vás moc ráda :)Opravdu moc moc moc moc a ještě jednou moc se onlouvám :)

27. února 2013 v 16:27 | kate |  Informace
AHojky, vím, jsem příšerná.... nebyla jsem tady od lyžáku téměř vůbec, ale vůbec nestíhám, musím si dopsat sešity, učit se, učit se a ještě k tomu mám kamarády, rodinu,.... na PC jsem moc poslední dobou vůbec nebyla, natož na blogu :( Teď už se to snad zlepší :) Snad mi to odpustíte a nepřestanete sem chodit :)

A jak se jinak máte?? Já vcelku dobře, až na pár detailů :) Jako například že jsem si chtěla stáhnout hru, stahovala jsem jí potupně asi 3 dny (každej den tak 2,5 hodiny) a když jsem jí chtěla nainstalovat, tak mě to napsalo, že mi v PC něco chybí a když jsem psala bráchoj (docela chytrej co se týče PC) a ten neví co tím, prý mám počkat, až se vrátí a to bude až v pátek :´( No a tak jsem si před chvílí dala stahovat jinou a doufám, že to půjde :D

Zatím papa, možná dnes něco přidám, ale nevím, každopádně jdu vyrábět ceny za bleskovku :) Zatím pa

Hodnocení od Ronnie

24. února 2013 v 15:13 | kate |  Informace
Mám tu hodnocení blogu OD Ronnie, moc děkuju, vážím si toho, pokusím se vyvarovat toho co jsi mi vytkla :)

1) První dojem
Tvůj blog na mě působí takovým příjemným dojmem :). Neumím to vysvětlit, ale prostě se mi tam líbí :D :).
8/10
2) Grafická úprava (menu, layout, přehlednost...)
Vím, že s grafikou teprve začínáš a postupem času vidím, jak se postupně zlepšuješ :). Když na sobě budeš ještě chvilku pracovat, myslím, že budeš fakt dobrá :). Pokud jde o přehlednost, v menu je vše v pořádku :). Jen mi trošku vadí, že máš nahoře na stránce tolik odkazů.
6/10
3) Články
Líbí se mi tvoje povídky (a komixy) a i tvoje další články. Žádné velké chyby jsem u tebe neviděla.
9/10
4) Aktivita
Vím, že zrovna teď jsi na lyžáku, ale jinak je tvoje aktivita dobrá :). Skoro každý den přidáš nový článek :). Sice to není dokonalý, ale tak kdo by chtěl být celý den jen u blogu, že? :) :D
9/10
5) Konečný dojem
Na tvůj blog chodím už od jeho založení a pořád se mi moc líbí. Ráda čtu tvoje povídky, takže i na tvůj blpog chodím ráda :).
10/10


Jsem zpět :)

24. února 2013 v 14:52 | kate |  Informace
Tak jsem zpět, přijela jsem teda už v pátek, ale to jsem si vybalovala a včera jsem na PC byla jen chvilku a to kvůli tomu abych se koukla na fotky, apod. a to asi na 10 minut, potom jsem byla venku (blbla jsem ve sněhu), ale ostatní čas jsem prospala :D Nezdálo se mi, že jsem unavená, ale doopravdy jsem byla :D Na lyžáku mě to nevadilo, ale doma už to bylo jiný :) Jinak jak to bylo na lyžáku?? No... tak první den jsme se vybalovali a šli se projít a odníst si lyže do lyžárny :) Další den už jsme šli lyžovat, byly jsme rozřazeni jako u nás, ale vždycky se k sobě 2 skupiny spojili :) Pak už jsme lyžovali téměř každý den, až na úterý, to jsme lyžovali jen ráno :) POtom jsme totiž dostali nějaké otázky a museli jsme lítat po městě a sshánět odpovědi :D (moje skupina byla 3.).... Co bych vám ještě řekla.... jo, možná to, že u nás na pokoji byli téměř furt kluci a jednou přišla učitelka nám něco říct a oni sses běželi schovat pod postel... jeden to stihl, ale ten druhej ne a ona viděla jeho ruku a ... "Kdopak se nám to tady schovává Vašíčku? A kdepak máš Pepana, ten stihl zalézt dál?"... a tak vylezl a ona "Oběhněte všechny a řekněte, že ve čtvr je přednáška" a my (holky) "To nevadí že tu jsou?" a ona "ve čtvrt dole" a my (holky) "Nevadí že? Když jsme v klidu" a ona "ve čtvrt dole".... takhle to asi nezní moc vtipně, ale já myslela že umřu xD Jo a potom bych vám ještě mohla říct, že zdravotnice kontrolovala pokoje (jestli jsou uklizený) a nakonci to vyhodnotila... byli jsme 3. - od konce ( :D ) aby ne, vždyť jednou dávala i mínusový body a dostali jsme -10 :D No a nakonec vám sem ještě dám náš denní plán co jsme měli :) :

7:30 - Budíček + ranní hygiena
8:00 - snídaně
9:00 - Dopolední zaměstnání (Lyžařský výcvik, vycházky, celodenní tůry, sportovní činnosti)
12:00 - Oběd
12:30 - Polední klid
13:45 - Konec poledního klidu
14:00 - Odpolední zaměstnání (podobné jako dopoledne)
17:00 (většinou jsme se vraceli už v 16:00) - Konec odpoledního zaměstnání
17:30 - Večerní přednáška
18:30 - Večeře
19:30 - Večerní kulturní program
21:30 - Večerní hygiena, příprava na večerku
22:00 - BEZPODMÍNEČNÁ VEČERKA
Noční klid

To jsme přesně takhle, až na to "(většinou jsme se vraceli už v 16:00)" měli napsané na papíře na chodbě :D JInak ještě k těm Večerním přednáškám, to nám vždycky pustili film (video). my jsme si psali poznámky a pak jsme psali test.... dostalala jsem za 1 :D Nejhorší známka byla 3 :)

No nic.... já teď oběhnu Affs, kouknu se na vaše komentíky (jestli tam je něco důležitého) a pak se asi půjdu připravit do školy, tak s ničím dnes už asi nepočítejte :) Zatím papa... zítra :)

Obrázky zimní krajiny

22. února 2013 v 12:00 | kate |  Moje kecy
Ahojky, tak dnes bych měla přijet, ale článek vám tejně napíšu až zítra, protože jak se znám, tak budu úplně kaput :D No... pro dnešek už jsem vybrala jen pár obrázků zimní krajiny :) Tak snad ses vám budou líbit :)


Tak snad se líbily :)

ZDROJ: google.com :)

Tak se tu mějte :)

*2 - Co všechno se vám vlastně nainstaluje?

21. února 2013 v 12:00 | kate |  Návody - grafika
TOHLE JEŠTĚ NENÍ ZADÁNÍ PRO GRAFICKÉ LEKCE!!
Takže... předevčírem tady byl článek o tom jak nainstalovat PFS a říkala jsem si, že bych se měla soustředit i na věci, na které se jiní "učitelé grafiky" moc nesoustředí a tak jsem se rozhodla, že vám do CELÉHO ČLÁNKU dám rozepsané to, co se vám automaticky nainstaluje, když si stáhnete oubory co jste se mohli dočíst :)

Grafické lekce - zápis

20. února 2013 v 12:00 | kate |  Návody - grafika
Nainstalovali jste si PFS X podle včerejšího návodu a chtěli byste se něco v něm naučit? Tak se zapište do grafických lekcí!

PRAVIDLA:
1) Každé kolo bude tak, že na začátku týdne napíšu zadání a vy budete mít týden (popř. více - po domluvě) na to, abyste vypracovali zadání :)
2) POkud budete mít jakoukoliv otázku, nebojte se zeptat :) Ráda pomůžu :)
3) POkud ssi myslíte, že nezvládnete udělat to co vám řeknu, nezoufejte! Zapisujete se přece proto, abyste se něco naučili :)
4) Budeme začínat s lehkými úkoly, až po těžší a závěrečný úkol vymyslím něco aby to bylo všechno dohromady :)

Neodradilo vás to? Tak se zapište!
1) Přezdívka
2) Blog x E-mail
3) Jak pokročilý jsi v grafice?
4) Jak pokročilý ji ve PFS?
5) Co si myslíš, že ti jde a co naopak ne?
6) Co očekáváš o těchto lekcí?

EDIT: Až teď mě napadlo, že byste to mohli pochopit tak, že bych vám řekla jen zadání, ale ne... já k tomu udělám i návod, který se pokusím co nejvíce vysvětlit a popsat (každý krok), takže se nebojte :)

Tak snad se vás pár zapíše :) Jinak zítra budete mít takový "návod" ale ještě bez zadání, takže s tím nic dělat nemusíte :) Zatím pa :)

*1 - Jak a kde si stáhnout PhotoFiltre Studio X? + Čeština

19. února 2013 v 12:00 | kate |  Návody - grafika
Rozhodla jsem se dělat návody na grafiku pro začátečníky :) Ale všechno to pro vás bude na nic, když nebudete mít PFS X! Takže v CELÉM ČLÁNKU máte návod kde a jak i ho stáhnout :)


Hodnocení blogu pro Verču :)

18. února 2013 v 12:00 | kate |  Blogů
Ahojky, tak jak je? :D Pro dnešní den jsem se rozhodla dát vám sem hodnocení TOHOTO blogu :) Tak jdem na to :)

HODNOTÍM:

1) První dojem
První dojem je u mě většinou design a ten se mi u tebe moc nelíbí, je originální, ale není to mlj vkus :( Ale líbí se mi ty fotky, které tam jssou :) Takže získáváš 9 bodů :)

9/10 bodů :)

2) Dess a celkově grafickou úpravu
Dess už jsem ohodnotila a tak ho sem nebudu počítat, ale grafickou úpravu bych hodnotila tak napůl... nikdy (ani když jsem s blogem začínala, tak se mi nelíbilo velký písmo, podle mě je nepřehledné, ale je to jen můj názor - příklad toho ZDE)

9/10 bodů :)

3) Aktivnost
Aktivní jakžtak jsi, ale mohlo by to být lepší :) V minulém hodnocení jsem za to ubrala jeden bod, i když byla aktivnější, tak aby to bylo spravedlivé, tak máš ode mě 8 bodů :)

8/10 bodů :)

4) Články (jak píšete,...)
Píšeš vcelku srozumitelně, takže 10 bodů :)

10/10 bodů :)

5) Originalitu
Originální rozhodně seš! Design je dost originální a celkově si myslím, že i celkově vše je jakžtakž originální :) 1O bodů!

10/10 bodů :)

CELKEM JSI ZÍSKALA 46 BODŮ! GRATULUJU!!! MÁŠ SKVĚLÝ BLOG, ALE NEMŮŽU TĚ SROVNÁVAT S POKROČILÝMI BLOGY, JEJICHŽ ADMINI JE MAJÍ UŽ VÍCE JAK ROK, CHVILKU TO TRVÁ, NEŽ SE Z BLOGU STANE DOKONALÝ A ZNÁMÝ BLOG!! KAŽDOPÁDNĚ DĚKUJI, ŽE JSI SE ZAPSALA :)


Písničky co teď poslouchám

17. února 2013 v 12:00 | kate
Takže, říkala jsem sim že bych vám sem mohla dát pár písniček co teď poslouchám :) snad se vám alespoň nějaká zalíbí, jsou to mé nejoblíbenější, takže pokud se vám budou líbit, tak máme podobný vkus :)

Tuhle úplně zbožňuju, hlavně refrém: