Leden 2013

Prázky

31. ledna 2013 v 18:28 | kate |  Informace
Ahojky... jsem tu a to zase s další omluvou, tedy omluvami... :D Tak tady jsou, za všechno se moc omlouvám :)

1) Moje první omluva by měla být samozřejmě za mou neaktivitu, vím že jsem tu naposledy byla v úterý, ale měli jsme toho teď po tom lyžáku ve škole hodně a tak jsem neměla čas a ani chuť sem jít, musela jsem se buď učit nebo dělat různý soutěže (Pythagoriáda, Matematická olympiáda,...)

2) Už dlouho jsem nepřidala žádný příběh, ani komix ani Kluk z knížky a za to se moc omlouvám, přes následující týden (nebo zítra) to opravím... :) Více se dozvíte později

3) Mohla bych se omlouvat za hodně věcí, ale myslím, že tyhle 3 jsou nejdůležitější :) Ještě bych se chtěla omluvit Affskám, že teď moc neobíhám

Za všechny 3 body se moc omlouvám, příští týden to napravím, protože mám jarní prázdniny, udělám si takový menší plán a budu se jím řídit :) Tak zatím... chystám se na napsání článku téma "Vysvědčení" ale nevím jestli to celý stihnu dneska :( Uvidíme....Design s Lemonade Mouth

29. ledna 2013 v 20:05 | kate |  Volné
Ahojky, omlouvám se, že jsem tu včera nebyla, ale mám toho moc do školy a dnes nevím jestli stihnu víc, než přidat jen tento design... jelikož jsem dělala doteď úkoly a chci se jít koukat na TV, ještě asi oběhnu AFFS :) Každopádně... většinou jste minulým dessům vytýkali jen jednu věc - prázdno a tak snad to vylepší tento, je sice už taky starší, ale je docela zaplněný, teda alespoň podle mě, já osobně nemusím přeplácané dessy a tak to radši nepřeháním, ale možná by se dalo ještě něco vylepšit :) Co na něj říkáte??

Pokud ho někdo bude chtít, tak si napište a já vám ho pošlu i s návodem na nastavení :) A pokud budete chtít, jsem schopná udělat i popisky do menu popř. ikonku a jiné věci :) Stačí napsat - Platí u všech designů :)

Doba výroby: asi třičtvrtě hodiny
Barvy: bílá, žlutá
Moje spokojenost: 90% (podle mě je to jeden z mých nejlepších - zatím)

Design s Bellou Thorne ♥

27. ledna 2013 v 13:12 | kate |  Volné
Ještě jeden design a to je pro dnešek asi vše... mám totiž uložených tolik dessů, že vámm je sem chci dát, ale nějak to nesstíhám, tak vám je sem dám teď :) Ale stejně to zdaleka není všechno :) Tento design jsem vytvářela v pátek a myslím si, že docela ujde, co myslíte?

Pokud ho někdo bude chtít, tak si napište a já vám ho pošlu i s návodem na nastavení :)

Doba výroby: asi půl hodiny
Barvy: bílá, růžová
Moje spokojenost: 85%

I´m ill - dess

27. ledna 2013 v 13:07 | kate |  Volné
Když jsem byla nemocná, tak jsem se nudila a neřekla jsem vám, že jsem tu a tam na PC byla, ale na blog jsem neměla chuť jít, ale vytvořila jsem design s tématem nemoci :) Vím, že asi nikdo z vás nebude na blog dávat design s nápisem jsem nemocný, když na PC nemá náladu, ale kdyby přece jen někdo chtěl, tak stačí napsat do komentářů a já vám ho pošlu i s návodem na nastavení :)


Doba výroby: asi 15 minut
Barvy: bílá, světle modrá
Moje spokojenost: 60%

Jak se vám líbí??

Jak jste si mohli všimnout....

27. ledna 2013 v 13:03 | kate |  Informace
Ahojky, asi už jste si všimli, že jsem napsala článek týkající se volby :) Napadlo mě, že budu psát články o tom, co se ve světě děje, ale jen o tom co mě bude zajímat.... například to, že tamhle někdo umřel, nebo tamhle někdo byl okraden, to ne... myslím takový ty věci, na který budu mít nějaký názor a budu o nich chtít psát... budu ale taky především psát o věcech co mě zaujmou i třeba doma nebo při procházce, já nevím.... třeba budu psát úvahy na téma "proč je život tak komplikovaný, chtěla bych být simíkem!" nebo "kdy už příjde jaro?" atd. Ale nevím, byly by to dlouhý články a tak bych potřebovala znát váš názor, abych je nepsala zbytečně :) Co vy na to??

Je rozhodnuto... Zeman na hradě!!

27. ledna 2013 v 11:33 | kate
Nejprve bych se vám chtěla moc omluvit, že jsem tu včera nebyla, ale začala jsem psát tento článek, ale nestihla jsem ho dopsat :)

Jak všichni víte, ve dnech 11. a 12. ledna proběhlo první kolo první přímé prezidentské volby.... i když mě a ani většině z vás asi ještě nebylo 18 let, tudíž nemohli jít volit, tak jsme si udělali o prezidentských kandidátech nějaký ten obrázek.... Já osobně jsem ráda, že mi ještě nebylo 18 a nemusela jsem se rozhodovat, protože ani jeden mě moc nezaujmul... nevím kdo je lepší, jestli potetovaný Franz, kterého by se děti v 1. třídách báli, nebo snad často opilej Zeman, či usínající Schwarzenberg :D Já osobně jsem chtěla první prezidentku, byla by alespoň sranda a proto bych asi volila Bobošíkovou, ale bylo to dost těžký rozhodování... Koho byste volili vy?

Každopádně, jakmile se udělalo jasno a na prvních dvouch místech se umístili Miloš Zeman a Karel Schwarzenberg, tak jsem měla jasno hned! Za prezidenta v žádném případě nechci člověka, co ani není Čech, co ani hymnu zazpívat nedokáže a jeho manželka neumí česky.... to mi příjde ujetý :D Navíc, moc jsem to nesledovala a jejich sliby neznám, ale vím, že chtěl zavést školný na vysokých školách, jelikož jsem dítě, které jednou chce jít na střední a poté i na vysokou, tak bych Schwarzenberga v žádném případě nevolila... mý rodiče u prvních voleb nebyli, ale tentokrát teda šli, vím že ty dva hlasy nerozhodnou, ale i tak tomu přispěli.... Schwarzenberg a na hrad? Na český hrad?? Tak to teda ne! Ale abych pořád jenom neurážela Schwarzenberga, tak musím taky říct, že i Zeman má své negativní stránky, většina ho odsuzuje za to že byl Komunista, ale podle mě, i kdyby to byla pravda, tak na komunisty nemám špatný názor, ale hlavně - Zeman tam šel, ale za asi 2 roky ho vyloučili, jelikož se choval proti komunistickým pravidlům, takže nevím co proti němu mají.... Ano... pravda, objevují se fotky, kde je opitý a v ruce drží cigaretu, ale tak kdo v dnešní době nepije alkohol?! Taky se mi moc nelíbí, že když se rozmluví, tak si nenechá skočit do řeči, ale na druhou stranu je to i dobře... jsem ještě dítě a proto nemůžu vědět, který prezident by byl lepší, ale stejně už s tím nic nenaděláme a jsem ráda, že to vyhrál ZEMAN.... nevím jestli to bude dobrý prezident, ale podle mě je prezident jen figurka, má nějakou moc, ale stejně.... pokud poslanci něco navrhnou a jemu se to nelíbí, tak stejně se to nějako vyřeší a zákon i přes jeho NE dostaneme, tak nevím :(

A ještě k něčemu jsem se chtěla vyjádřit.... ke Klausovi, jediné co jsem na něm měla ráda bylo to, že byl proti Evropské unii, nebýt jeho, tak už dávno máme Eura a já NECHCI Eura.... nevím jak vy, ale já jsem ráda že alespoň měnou se lišíme od ostatních státu, je pravda, že kdybychom měli Eura, tak bychom to při cestování měli jednoduší, ale já je prostě nechci!! Takže DÍKY za to Klausovi!! Ale nenávidím ho za amnestii, vždyť ty lidé, který pustili, tak se do vězení stejně brzy vrátí A STIHNOU MEZITÍM MNOHÝM LIDEM UBLÍŽIT, tak nevím na co to je :(

V TOMTO ČLÁNKU ŘÍKÁM SVŮJ NÁZOR A POKUD SE NĚKOMU NELÍBÍ, TAK FAJN, ALE NAPIŠTE TO SLUŠNĚ A NEURÁŽEJTE MĚ ZA MŮJ NÁZOR!! STEJNĚ HO NEZMĚNÍM!!! A KVŮLI VÁM UŽ URČITĚ NE!! VÍM ŽE MOŽNÁ URÁŽÍM SCHWARZENBERGA A OMLOUVÁM SE ZA TO, ALE JE TO MŮJ NÁZOR!!! POKUD SE VÁM NELÍBÍ, TAK ZA TO JÁ NEMŮŽU! BUDU RÁDA POKUD MI SVŮJ NÁZOR NAPÍŠETE, ALE NEODSUZUJTE MĚ ZA TEN MŮJ!! JO A JEŠTĚ... NEMYSLETE SI, ŽE MÁM RÁDA ZEMANA, TO NE, POUZE NEMÁM RÁDA SCHWARZENBERGA!!

Disney connection ?

25. ledna 2013 v 16:30 | kate |  Soutěže
Ahojky, tak se moc omloouvám, ale včera večer se mi potom udělalo nějako špatně a tak už jsem sem nešla, ale musím vám sem napsat ten můj nápad.... jde o to, že na disney dávají "Hvězdy ve spojení" aneb "Disney connection" :) A šla na to reklama co mají společného China McClain a Bridgit Mendler a spojili je tam přes Selenu Gomez, Debby Ryan atd. :) No a tak mě napadlo, že bych vám dala každý týden (2 týdny... záleží na domluvě) dvojici lidí a vy byste mezi nimi museli najít spojení :) A chci se zeptat jestli by se někdo zapojil, abych to tu nedělala jen tak pro nic za nic :) Samozřejmě by byly i ceny :)

PS: za poznávačku co jste tu měli, když jsem byla nemocná už ceny téměř mám, přidám je co nejdříve :)

Velká omluva všem affskům!! vlastně i všem ostatním!!

24. ledna 2013 v 18:20 | kate |  Informace
Ahojky, tak jakpak se máte?? Já skvěle, konečně jsem přišla na to, jak funguje videohovor přes facebook.... je to strašná sranda :D No ale to vědět nepotřebujete.... chci se moc omluvit všem, především affskům, protože teď napíšu tak jeden článek za den a to už musí být a vůbec neobíhám.... snad jste si mě nesmazali a moc se nezlobíte, slibuju, že jakmile skončí lyžák, tak začnu obíhat víc... :) No a články, dívala jsem se na Disney Chanel a přišla jsem na podle mě originální nápad :D Jaký? To se dozvíte možná už dneska večer, tak se těšte :) Tak zatím a moc se omlouvám :)

PS: včera jsem přidávala týdení lyžařský plán a dnešek doplním, nebojte, ale teď se jdu najíst :)

Jak mi to jde....

23. ledna 2013 v 17:44 | kate |  Informace
Ahoj... vím že vás to asi moc nezajímá, ale chtěla jsem se pochlubit s mými výsledky na lyžáku... no, hodlám se vám to rozepsat do dnů :) Snad si to někdo přečte :)

PONDĚLÍ 21.1.2013 - Nejprve proběhlo rozrařování, já jsem se dostali do skupiny 3 z 6 (1 byla nejlepší) A pak....NO... nevím kde začít, stála jsem poprvé na lyžích, tak si to můžete domyslet :D Vlastně jsem většinu času trávila na zemi, naštěstí je moje skupina úplně úžasná a i přesto, že oni byli o mnoho lepší, tak mi pomáhali a povzbuzovali mě... což je skvělé! Bylo mi to už trapný ale co už xD Ještě jsem zapomněla na mou 1. cestu na vleku... asi ve třištvrtě jsem si chtěla poupravit lyže a spadla jsem, potom jsem si to musela vyšlapat pěšky... teĎ se tomu směju :D

ÚTERÝ 22.1.2013 - Tak tady už to bylo o trochu lepší, ale pořád jsem padala :( Učili jsme se to stejný co v pondělí a to otočky a zvedání nohou při jízdě.... docela často jsem padala, ale skupina byla pořád stejně trpělivá a milá... jsem jí za to tak strašně moc vděčná ♥ Myslím si, že mám nejlepší složení skupiny, kterou jsme mohli mít :) Ke konci jsem už byla naprosto kaput :D Ani na volnou jízdu jsem nešla.... doma mě potom všechno bolelo :( Ale to víte... to jsem vm psala :D

STŘEDA 23.1.2013 - To je dnešek, takže se asi nejvíc rozepíšu... nejprve jsme měli rozcvičku (strašný xD), potom jsme hráli na honěnou a pak už jen vlekem nahoru :D Dělali jsme různý obloučky, zvedání noh,... to mi JAKŽTAKŽ šlo... ale pořád jsem padala, ale tak na to, že jsem vůbec lyžovat neuměla je to podle mě docela pokrok... zase mi skupina mile pomáhala ať už s otočením nebo zvednutím, prostě byli super ♥ Po svačině jsme měli 3 soutěže o volnou jízdu (sjezd z celé sjezdovky sami jak chceme), nevyhrála jsem ani jednu, ale na konci nám všem za snahu dovolila si to sjet... potom jsme jezdili slalom... párkrát jsem spadla, ale myslím, že už je to dobrý.. nakonec jsme dělali vláček... šlo o to, že jsme si na ruce navlíkli hůlky a ten za náma se jich chytl a pak jsme jeli... po chvilce jsme ale jeli jen ve dvojicích... což není dobrý , když nás bylo celkem asi 10 :D No.... potom jsme šli domů... všechno mě bolí, ale zítra jsem odhodlaná jít znovu, ale v pátek asi nepůjdu :(

ČTVRTEK 24.1.2013 - Takže.... no... ve čtvrtek jsem spadla asi jen 4x, což podle mě jde, ale není to nejlepší :/ No..... když teď tak přemýšlím, tak si moc nepamatuju co ale jo, tak to, že jsme dělali zase vláček, ale tentokrát jsme museli jet až z vrchu a tak jsme se rozpadli.... 2x :D A pak jsme ještě dělali různý otočky a taky jsme skákali :D Jsem se trochu roztřískala :D A taky jsme dělali slalom.... to byla sranda :D

PÁTEK 25.1.2013 - Tak jsem na konec šla... a jsem ráda, jelikož jsme závodili 2 kola slalomu a jinak jsme mohli dělat co jsme chtěli, spadla jsem asi jen 2x a naštěstí ani jednou ne při tom na čas :) Byla jsem sice předposlední v naší skupině, ale ne poslední.... to je podle mě super! :) No ne?? Už se nemůžu dočkat až pojedem do Orlických hor!! To bude super!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

To víte... Lyžák :D

22. ledna 2013 v 15:22 | kate |  Informace
Ahojky, chtěla bych se vám omluvit, že jsem se od minulého článku, kde jsem psala že jsem nemocná neozvala.... už nejsem nemocn (teda dle možností) :D Ale do neděle se mi na PC vůbec nechtělo a včera jsem byla poprvé na lyžáku... sice tady u nás, ale jelikož na to nejsem zvyklá, tak jsem byla vyčerpaná a rozlámaná.... Téměř celý odpoledne jsem prospala a večer se mi sem teda vůbec nechtělo.... no, snad to chápete, budu se tady snažit být co nejvíc, ale je to těžký... buď mě to komplikuje škola, nemoc nebo lyžák.... je to na prd :( Tak snad to chápete :) Možná že vám něco přednastavím, ale spíš ne... jak to budu stíhat, tak to budu stíhat :) Asi půjdu udělat ceny za soutěž a nebo si půjdu jen tak hrát v PFS :) Tak zatím :)